Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności > Szkolenie "Urban Workshop"

Szkolenie "Urban Workshop"

Email Drukuj PDF

Urban Workshop ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządowych, organizacji pozarządowych oraz aktywistów miejskich zajmujących się szeroko rozumianą partycypacją społeczną, zarządzaniem miastem i innymi działaniami mającymi wpływ na przestrzeń miejską.

Celem szkolenia będzie zapoznanie i przygotowanie uczestników do wdrażania brytyjskiej metody Planning for Real (informacje o metodzie znajdują się na stronie internetowej http://planning4real.eu/ ) od lat stosowanej w Europie.

Szkolenie odbędzie się 25 – 27 lutego w Katowicach, w oddziale Towarzystwa Urbanistów Polskich przy ul. Dyrekcyjnej 9. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator przygotował wstępną weryfikację zgłoszeń na podstawie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod adresem:

https://docs.google.com/forms/d/1Vp53G8Lh4EfKW6bdK7wDCpl1k0jCJc7LWWP2N77THkw/viewform

 

Całkowity koszt szkolenia na jedną osobę wynosi 650 zł. za trzy dni. W kwocie tej uwzględnione zostały materiały szkoleniowe, trzy obiady oraz poczęstunki kawowe. Organizator nie pokrywa jednak żadnych kosztów związanych z przejazdem i zakwaterowaniem. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub od pon. do piątku w godzinach 9:00 – 13:00 pod numer tel.: 32 253 77 90 - Anna Pyziak, Urban Workshop - Towarzystwo Urbanistów Polskich, Zakład Planowania Przestrzennego.

 

Program szkolenia:

https://drive.google.com/file/d/0B9fF_1lM8IiHQ1d3NkRKdkRpd3M/view?usp=sharing

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie