Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wrocław Branch > Aktualności > 5. edycja konkursu "Przyjazna Przestrzeń Publiczna"

5. edycja konkursu "Przyjazna Przestrzeń Publiczna"

E-mail Print PDF
There are no translations available.

SARP Wrocław ma przyjemność ogłosić kolejną, piątą edycję konkursu pn."Przyjazna Przestrzeń Publiczna" organizowanego we współpracy z wrocławskim Oddziałem Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Celem konkursu, toczącego się w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Architektury DoFA’15 pod tegorocznym hasłem przewodnim "MIASTO PŁYNIE", jest promowanie jakości przestrzeni publicznej, obiektów lub zespołów obiektów współtworzących przestrzeń oraz rewaloryzacji obiektów, zespołów i terenów, a także przykładów architektury krajobrazu jako szczególnie interesujących dokonań twórczych w zakresie kształtowania ładu przestrzennego.

Ideą konkursu jest wybór najlepszych realizacji w zakresie kształtowania przestrzeni publicznej spośród przykładów, które zostały zakończone w ciągu ostatnich 5 lat poprzedzających edycję konkursu, zrealizowanych na terenie Dolnego Śląska i nie nagrodzonych ani wyróżnionych w poprzednich edycjach. Tegoroczna edycja konkursu szczególny nacisk kładzie na tereny lub obiekty (publiczne i mieszkaniowe, posiadające przestrzenie o charakterze publicznym lub półpublicznym) powiązane z wodą – stojącą bądź płynącą.

Zgłoszenia obiektu do konkursu może dokonać każdy po wypełnieniu karty zgłoszenia stanowiącej załącznik do regulaminu dostępnego na stronie Organizatorów: www.wroclaw.sarp.org.pl

Kartę zgłoszenia (wraz z załącznikami graficznymi i opisowymi) należy składać do dnia 24 kwietnia 2015 r., do godz. 15.00 w siedzibie Organizatora:

Stowarzyszenie Architektów Polskich O/Wrocław

Rynek-Ratusz 25, 50-101 Wrocław

tel. 71 346 89 71 lub mailowo na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it (w tytule maila „ZGLOSZENIE DO PPP’15”).

Konkurs rozstrzygany będzie w październiku br. Nagrodzone i wyróżnione realizacje zostaną opublikowane w katalogu DoFA'15.

ZAPRASZAMY

Karta zgłoszeniowa

Regulamin

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie