Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
News > Aktualności > Konferencja "Wspólna nie znaczy niczyja" 20-21.10.2015 r.

Konferencja "Wspólna nie znaczy niczyja" 20-21.10.2015 r.

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Zapraszamy na Konferencję "Wspólna nie znaczy niczyja" organizowaną przez miasto Poznań oraz Stowarzyszenie Forum Rewitalizacji, partnerem wydarzenia jest Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu.

Konferencja jest kontynuacją działań na rzecz przestrzeni publicznej przeprowadzonych przez Miasto Poznań w latach 2008 (Seminarium); 2009 (Konferencja, Założenia Karty Przestrzeni Publicznej) oraz wspólnie ze Stowarzyszeniem Forum Rewitalizacji w 2014 r. (projekt edukacyjny Wspólna nie znaczy niczyja). W intencji  organizatorów, Konferencja ma być także kolejnym krokiem w podtrzymywaniu i rozszerzaniu partnerstw związanych z rewitalizacją.

Patronat honorowy nad Konferencją objęli: Maria Wasiak Minister Infrastruktury i Rozwoju, Kuratorim Oświaty w Poznaniu, Jacek Jaśkowiak Prezydent Miasta Poznania, Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.

Liczba miejsc: obowiązuje kolejność zgłoszeń

Termin rejestracji: 9 października 2015 r. (formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub faksem - 0 61 878 5015

Termin: 20-21 października 2015 r. początek o godz. 9:00

Miejsce: Muzeum Archidiecezjalne, dawn. Akademia Lubrańskiego na Ostrowie Tumskim w Poznaniu, ul. J. Lubrańskiego 1


Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji.
 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie