Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wrocław Branch > Aktualności > Konkurs - najlepsza praca dyplomowa 2015 roku - przedłużenie terminu składania prac

Konkurs - najlepsza praca dyplomowa 2015 roku - przedłużenie terminu składania prac

E-mail Print PDF
There are no translations available.

W związku z ogłoszeniem o konkursie na najlepszą pracę dyplomową organizowanym przez Towarzystwo Urbanistów Polskich – Oddział Wrocław  na podstawie Uchwały Nr 3/4/2014 z dnia 6 marca 2014 r. w sprawie organizacji konkursu na najlepszą pracę dyplomową informuję, iż termin składania prac został przedłużony do 20 maja 2016 r.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe licencjackie, inżynierskie i magisterskie, obronione w 2015 r. w dowolnej uczelni i na dowolnym kierunku studiów na obszarze województwa dolnośląskiego i opolskiego. Zgodnie z Regulaminem stanowiącym załącznik do w/w Uchwały ich tematyka musi wpisywać się w statutowe cele Towarzystwa Urbanistów Polskich. Prace te powinny więc wspierać działania na rzecz zagospodarowania przestrzennego kraju poprzez badanie zagadnień z zakresu: zasad zrównoważonego rozwoju oraz ładu przestrzennego, ochrony i tworzenia wartości kulturowych, przyrodniczych i krajobrazowych, problemów rozwoju i integracji wspólnot i społeczności lokalnych oraz zaspokajania ich potrzeb, rozwoju gospodarczego.

Prace dyplomowe mogą być zgłaszane przez uczelnie, na których były obronione, wyłącznie w formie elektronicznej na adres Sekretarza konkursu: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Na podany adres można także kierować wszelkie pytania dotyczące konkursu.

Szczegółowe informacje na temat konkursu a także wzory pisma przewodniego oraz załączników znajdują się w wyżej cytowanej Uchwale Zarządu TUP – Oddział Wrocław.

Ogłoszenie

Sekretarz konkursu

Joanna Jakubów

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie