Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
News > Aktualności > Konferencja: INFRASTRUKTURA PODZIEMNA MIAST 2017, WROCŁAW 25-26.10.2017

Konferencja: INFRASTRUKTURA PODZIEMNA MIAST 2017, WROCŁAW 25-26.10.2017

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Politechnika Wrocławska, Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, PSTB – Polskie Stowarzyszenie Technologii Bezwykopowych, Podkomitet Budownictwa Podziemnego Polskiego Komitetu Geotechniki – członek ITA-AITES

zapraszają członków Towarzystwa Urbanistów Polskich na XII Międzynarodową Konferencję Naukowo-Techniczną "Infrastruktura Podziemna Miasta 2017".

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i przeprowadzenie szerokiej  dyskusji na tematy związane z budową tuneli, infrastrukturą podziemną miast z uwzględnieniem badań geotechnicznych oraz planowania urbanistycznego.

 

W trakcie konferencji będą prezentowane referaty pokazujące zarówno ważne dla rozwoju miast inwestycje w Polsce (jak budowa tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku, budowa tunelu drogowego w Zakopanem, budowa tunelu pomiędzy dworcami kolejowymi w Łodzi, problemy budowy drugiej linii metra w Warszawie) oraz przykłady z Europy i świata. Poruszane także będą tematy szczególnie ważne w aspekcie przekształceń i rewitalizacji miast jak choćby budowa infrastruktury podziemnej pod budynkami i budowlami zabytkowymi.

 

Członkowie TUP ze względu na ważność tematyki dla urbanistów są przez organizatorów szczególnie gorąco zaproszeni na obrady i mogą uczestniczyć w poszczególnych sesjach także jako wolni słuchacze (bez oficjalnego zgłoszenia jako uczestnika konferencji i ponoszenia związanych z tym opłat). Chętnych uczestniczenia w sesjach na zasadach wolnego słuchacza w tej niezmiernie ciekawej konferencji prosimy o zgłoszenie tej woli do Biura TUP, do pani Agaty Banaszek ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ).

Więcej o konferencji.

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie