Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

TOWARZYSKIE URBANISTÓW POGAWĘDKI - Kolegiata pw. św. Marii Magdaleny - badania w latach 2016-2018

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Towarzyskie Urbanistów Pogawędki", które odbędzie się w poniedziałek 8 kwietnia, o godzinie 18.00 w Cafe Misja (ul. Gołębia 1).

Temat spotkania brzmi "Kolegiata pw. św. Marii Magdaleny w Poznaniu - badania w latach 2016-2018", a naszym gościem ponownie będzie Profesor Marcin Ignaczak z Instytutu Archeologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, szef badań archeologicznych dotyczących reliktów kolegiaty miejskiej pw. Św. Marii Magdaleny w Poznaniu.

 

 

 

Prace archeologiczne na Placu Kolegiackim dobiegły końca, a lada moment rozpoczną się prace budowlane. Przestrzeń Placu ma zyskać nową jakość, a w ramach projektu mają być między innymi wyeksponowane pozostałości dawnej Kolegiaty Św. Marii Magdaleny. To doskonały moment, aby zapoznać się z wynikami prac archeologicznych prowadzonych na placu Kolegiackim w ostatnich latach.

Serdecznie Zapraszamy!

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie