Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

XIV DZIEŃ URBANISTY "W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI" - REAKTYWACJA

Email Drukuj PDF

 

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi serdecznie zapraszają na kolejną, XIV edycję ogólnopolskiej konferencji "Dzień Urbanisty", która powraca do kalendarza najważniejszych wydarzeń środowiska urbanistycznego w kraju, po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Znaleźliśmy się wszyscy "w nowej rzeczywistości" - i takie jest hasło przewodnie tegorocznej konferencji.

 

Będziemy chcieli bliżej przyjrzeć się kilku aspektom aktualnej sytuacji w zakresie planowania przestrzennego, a w szczególności:

  • zmianom prawnym, które weszły w życie w ostatnim czasie lub czekają nas w najbliższej przyszłości, a także nowym narzędziom planistycznym, które z nich wynikają,
  • obecnym trendom na rynku mieszkaniowym i pojawiającym się w ich efekcie oczekiwaniom wobec urbanistów.

Jesteśmy przekonani, że XIV edycja "Dnia Urbanisty" będzie znakomitym forum dla ponownego spotkania "w realu" i przedyskutowania najbardziej aktualnych kwestii dla naszego środowiska.

Konferencja odbędzie się w dniu 23 czerwca 2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczna edycja odbędzie się Sali Zielonej, ulokowanej we Wschodnim Holu Wejściowym. Udział w konferencji będzie darmowy po rejestracji uczestnictwa za pomocą formularza zgłoszeniowego. Więcej informacji na stronie

www.tup.poznan.pl


Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego - Pana Marka Woźniaka, Prezydenta Miasta Poznania - Pana Jacka Jaśkowiaka, a także Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki.

Partnerami przedsięwzięcia są Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu oraz Wydawnictwo C.H.Beck. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął portal branżowy  Urbnews.pl.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie