Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wydarzenia > Oferty > Ogólnopolskie Forum Mieszkalnictwa i Rewitalizacji w Rybniku

Ogólnopolskie Forum Mieszkalnictwa i Rewitalizacji w Rybniku

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Śląski Związek Gmin i Powiatów wraz ze Związkiem Miast Polskich zorganizował kolejną, V edycję Forum Mieszkalnictwa i Rewitalizacji. Tegoroczne Forum Mieszkalnictwa i Rewitalizacji odbędzie się w dniach 21-22 maja 2009 r. (czwartek-piątek) w Urzędzie Miasta w Rybniku.

►►►Program

W poprzednich edycjach Forum uczestniczyło każdorazowo ok. 100 osób, przedstawicieli samorządu terytorialnego, środowisk zawodowych (architekci, urbaniści) oraz firm i instytucji związanych z sektorem budownictwa mieszkaniowego z całej Polski. Tematem tegorocznej edycji Forum będzie polityka mieszkaniowa.

Koleżaniki i Koledzy zainteresowani udziałem w V Forum Mieszkalnictwa i Rewitalizacji mogą kontaktować się z organizatorem - p. Karoliną Kalagą, Śląski Związek Gmin i Powiatów, e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , fax: 032 25 10 985, tel.: 032 25 11 021, 032 25 11 241.

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie