Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Członkiem honorowym może być osoba, która wybitnie zasłużyła się dla Towarzystwa lub przyczyniła do rozwoju wiedzy w zakresie gospodarki przestrzennej.
Godność członka honorowego zwalnia członka Towarzystwa z obowiązku płacenia składek.
Godność członka honorowego nadaje Walny Zjazd Delegatów na wniosek Zarządu Głównego Towarzystwa.

Poniżej znajduje się alfabetyczna lista honorowych członków Towarzystwa.

  1. Adamczewska-Wejchert Hanna - Warszawa 1989

  2. Anders Wiesław - Gdańsk 1996
  3. Andrzejewski Adam - Warszawa 1986

  4. Bajorek Zdzisław - Kraków 2009
  5. Bald Kazimierz - Łódź 1996
  6. Baniewicz Tadeusz - Warszawa 1966
  7. Bańkowska Barbara - Gdańsk 2000
  8. Bartkowicz Barbara - Kraków 2015
  9. Bartkowicz Tadeusz Jan - Kraków 2006
  10. Baum Tadeusz - Warszawa 1993
  11. Bąkowska Julia - Gdańsk 1976
  12. Beill Jerzy - Warszawa 1963
  13. Bieganska Irena - Warszawa 1983
  14. Biernacki Zdzisław - Warszawa 2000
  15. Borowicz Bernard - Poznań 1983
  16. Braun Juliusz - Kielce 1983
  17. Broda Wacław - Łódź 1969
  18. Brodniewicz Hieronim - Szczecin 1983
  19. Brzeziński Wacław - Warszawa 1983
  20. Buczek Grzegorz - Warszawa 2015
  21. Chmielewski Jan Olaf - Warszawa 1960
  22. Chmielewski Tadeusz - Lublin 1993
  23. Cierpiński Janusz - Warszawa 2000
  24. Czarnecki Władysław - Poznań 1963
  25. Czerny Władysław - Wrocław 1963

  26. Dąbrowski Leszek Teodozy - Szczecin 1976
  27. Dobrucki Andrzej - Warszawa 1993
  28. Doria-Dernałowicz Czesław - Lublin 1969
  29. Drewnowski Jan Jacek - Warszawa 2009
  30. Dylewski Romuald - Lublin 1993
  31. Dziewoński Kazimierz - Warszawa 1976
  32. Dziewulski Stanisław - Warszawa 1979

  33. Filipkowski Stanisław - Warszawa 1960
  34. Freino Helena - Szczecin 2012
  35. Furman Stanisław - Warszawa 2003
  36. Furmanek Romuald - Łódź 1993

  37. Gałecki Tadeusz - Poznań 2000
  38. Gawarecki Henryk - Lublin 1979
  39. Gawdzik Czesław - Lublin 1969
  40. Goryński Juliusz - Warszawa 1986
  41. Grocholska Julitta - Warszawa 2018
  42. Góra Jerzy - Gdańsk 2003
  43. Grudziński Andrzej - Warszawa 2003
  44. Gruszczyński Tadeusz - Gdańsk 1993
  45. Gruszkowski Wiesław - Gdańsk 1989
  46. Grygorowicz Aleksander - Poznań 2015
  47. Gutt Romuald - Warszawa 1963

  48. Hager Stanisław - Kraków 2015
  49. Hammer Walentyna - Białystok 2003
  50. Hepke Władysław - Olsztyn 1976

  51. Jaczewski Zdzisław - Olsztyn 2000
  52. Jankowski Stanisław - Warszawa 1986
  53. Jasieński Henryk - Kraków 1963
  54. Jastrzębska Eugenia - Łódź 2012
  55. Jaworski Cyprian - Łódź 1976
  56. Jędraszko Andrzej - Warszawa 2003
  57. Józefczyk Kazimierz - Bydgoszcz 1993
  58. Juchnowicz Stanisław - Kraków 2009
  59. Juraniec-Jurewicz Adam - Kielce 1963
  60. Jurga Stefan - Katowice 1993

  61. Kachniarz Tadeusz - Warszawa 1989
  62. Kaczmarska Elżbieta - Kraków 2018
  63. Kaczorowski Michał - Warszawa 1971
  64. Kahl Janusz - Łódź 1969
  65. Kamiński Zbigniew - Katowice 2018
  66. Karski Krzysztof - Łódź 2000
  67. Kędzierski Ignacy - Lublin 1963
  68. Klecki Adam - Kraków 1983
  69. Kłopocka Joanna - Opole 2000
  70. Knaus-Grygorowicz Janina - Kraków 1993
  71. Kochanowska Danuta - Gdańsk 2015
  72. Kochanowski Mieczysław - Gdańsk 2015
  73. Kolejwa Marek - Łódź 2012
  74. Kolipiński Bartłomiej - Warszawa 2018
  75. Konarski Andrzej - Wrocław 2018
  76. Kopczyński Tadeusz - Gdańsk 1979
  77. Kotarbiński Adam - Warszawa 1989
  78. Korzeń Janusz - Jelenia Góra 2006
  79. Krajewski Mieczysław - Warszawa 1969
  80. Krasuska Ewa - Szczecin 2012
  81. Król Bolesław - Warszawa 2003
  82. Kubasiewicz Wanda - Olsztyn 1969
  83. Kurcyuszowa Helena - Szczecin 1976
  84. Kurkiewicz-Morsztynkiewiczowa Helena - Warszawa 1960

  85. Latour Stanisław - Szczecin 2003
  86. Leszczycki Stanisław Marian - Warszawa 1969
  87. Lier Kazimierz - Warszawa 1963
  88. Lipski Zdzisław - Łódź 2003
  89. Ludwiczak - Poznań 2015

  90. Łoziński Jerzy - Toruń 1979

  91. Malessa Stanisław - Gdańsk 1963
  92. Malisz Bolesław - Warszawa 1976
  93. Marczewski Kazimierz - Warszawa 1969
  94. Markowski Tadeusz - Łódź 2015
  95. Michalak Tadeusz - Warszawa 2006
  96. Michalska-Budzyńska Maria - Łódź 2012
  97. Mikułowski Bogdan - Wrocław 2018
  98. Milewska Ewa - Gdańsk 2003
  99. Misiek Ludwik - Poznań 2018
  100. Muszyńska Elżbieta - Łódź 2015

  101. Niemierko Stanisław - Wrocław 1979
  102. Nieroda Józef - Gdańsk 1983
  103. Novak Zygmunt - Kraków 1969
  104. Nowakowski Maciej - Warszawa 2000

  105. Ostachowska Helena - Kielce 2009
  106. Ostrowski Wacław - Warszawa 1963

  107. Patejuk Mikołaj - Białystok 2000
  108. Pencakowska Wanda - Kraków 1996
  109. Peter Wilhelm - Białystok 1993
  110. Piela Tadeusz - Kraków 1976
  111. Piękoś Zofia - Katowice 2006
  112. Pilarczyk Leon - Poznań 1993
  113. Pławiński Konrad - Gdańsk 2000
  114. Poczobut-Odlanicki Michał - Kraków 1969
  115. Podkowicz Czesław - Białystok 2006
  116. Podoski Jan - Warszawa 1986
  117. Poklewska Julia - Łódź 1993
  118. Polak Jan - Warszawa 1996
  119. Prawucka Halina - Szczecin 2009
  120. Przybysławski Władysław - Wrocław 1986
  121. Przyłęcka Daniela - Wrocław 2018
  122. Putowski Stefan - Warszawa 1979
  123. Pyszkowski Andrzej - Warszawa 1996

  124. Remisz Lech - Warszawa 1993
  125. Reński Józef Jan - Kielce 1963
  126. Rościszewski Michał - Katowice 2003
  127. Różański Stanisław - Warszawa 1960
  128. Różycka Wiesława - Warszawa 1989
  129. Rucz-Pruszczyńska Helena - Warszawa 1996
  130. Rudolf Zygmunt - Warszawa 1963
  131. Rudzińska Maria Krystyna - Warszawa 1996
  132. Ruzikowska-Chmiel Aleksandra - Wrocław 2018
  133. Rymwid-Mickiewicz Wojciech - Warszawa 2009

  134. Saski Kazimierz - Warszawa 1963
  135. Sawczuk Helena - Białystok 1996
  136. Scholtz Alina - Warszawa 1979
  137. Schwartz Liliana - Warszawa 2003
  138. Siczek Jan - Gdańsk 1979
  139. Sieroszewski Władysław - Warszawa 1983
  140. Sikorski Roman - Białystok 1993
  141. Skibniewska Halina - Warszawa 2003
  142. Skibniewski Stanisław - Kielce 1986
  143. Skibniewski Zygmunt - Warszawa 1969
  144. Słomka Emil - Katowice 1993
  145. Smogorzewski Jan - Warszawa 1989
  146. Sokół Adam - Gdańsk 1996
  147. Spychalski Marian - Warszawa 1969
  148. Stala Zofia - Warszawa 2003
  149. Stamatello Henryk - Warszawa 1979
  150. Stasiak Andrzej - Warszawa 1993
  151. Stawicki Henryk - Kielce 1996
  152. Straszewicz Ludwik - Łódź 1983
  153. Sufryd Henryk - Poznań 1993
  154. Sułowski Jan - Kielce 1983
  155. Syrkusowa Helena - Warszawa 1979
  156. Szczepkowski Jan - Szczecin 2000
  157. Szczerba Jerzy - Kielce 1993
  158. Szermer Bohdan - Gdańsk 1989
  159. Szopa Michał - Warszawa 2003
  160. Sztark Beata - Warszawa 2018

  161. Tatarkiewicz Świętosław - Poznań 1993
  162. Toeplitz Kazimierz - Warszawa 1989
  163. Toboła Hanna - Warszawa 2003
  164. Tomaszek Stanisław - Katowice 1989
  165. Tomaszewski Leonard - Warszawa 1963
  166. Trochimowski Andrzej - Warszawa 2000
  167. Tworkowski Stefan - Warszawa 1979
  168. Tylman Krystyna - Gdańsk 2006

  169. Uhorczak Franciszek - Lublin 1979
  170. Usakiewicz Edward - Warszawa 1973

  171. Walicki Andrzej - Gdańsk 1993
  172. Wawrzyniak Stanisław - Wrocław 1996
  173. Weinfeld Marcin - Warszawa 1963
  174. Wejchert Lidia - Poznań 2003
  175. Wejchert Kazimierz - Warszawa 1973
  176. Wejchert Kazimierz - Poznań 2018
  177. Wiczyński Andrzej - Katowice 1989
  178. Więckowski Michał - Warszawa 1993
  179. Wilhelm Peter - Białystok 1993
  180. Wilczewski Brunon - Lublin 1973
  181. Wilski Juliusz - Warszawa 2003
  182. Wiśniewska Halina - Warszawa 1989
  183. Wośko Zdzisław - Lublin 2018
  184. Wróbel Tadeusz - Wrocław 1967
  185. Wrzosek Antoni - Kraków 1976
  186. Wyganowski Stanisław - Warszawa 1989
  187. Wyporek Bogdan - Warszawa 1996
  188. Wysznacki Zbigniew - Łódź 1976
  189. Wzorek Zbigniew - Kraków 1969

  190. Zacharzewski Józef - Kraków1969
  191. Zachwatowicz Jan - Warszawa 1973
  192. Zaczyński Eugeniusz - Warszawa 1963
  193. Zaremba Piotr - Szczecin 1976
  194. Zastawniak Barbara - Kraków 2012
  195. Zborowski Brunon - Warszawa 1963
  196. Zieliński Franciszek - Poznań 1996
  197. Zimowski Lech - Poznań 1996
  198. Zipser Tadeusz - Wrocław 2009
  199. Ziętek Jerzy - Katowice 1967

  200. Żabiński Ryszard - Wrocław 2003
  201. Żakowski Juliusz - Warszawa 1955
 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie