Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Członkiem honorowym może być osoba, która wybitnie zasłużyła się dla Towarzystwa lub przyczyniła do rozwoju wiedzy w zakresie gospodarki przestrzennej.
Godność członka honorowego zwalnia członka Towarzystwa z obowiązku płacenia składek.
Godność członka honorowego nadaje Walny Zjazd Delegatów na wniosek Zarządu Głównego Towarzystwa.

Poniżej znajduje się alfabetyczna lista honorowych członków Towarzystwa.

  1. Adamczewska-Wejchert Hanna – Warszawa 1989

  2. Anders Wiesław – Gdańsk 1996

  3. Andrzejewski Adam – Warszawa 1986

  4. Bajorek Zdzisław – Kraków 2009

  5. Bald Kazimierz - Łódź 1996

  6. Baniewicz Tadeusz – Warszawa 1966

  7. Bańkowska Barbara – Gdańsk 2000

  8. Bartkowicz Tadeusz Jan – Kraków 2006

  9. Baum Tadeusz – Warszawa 1993

  10. Bąkowska Julia – Gdańsk 1976

  11. Beill Jerzy – Warszawa 1963

  12. Bieganska Irena – Warszawa 1983

  13. Biernacki Zdzisław – Warszawa 2000

  14. Borowicz Bernard – Poznań 1983

  15. Braun Juliusz – Kielce 1983

  16. Broda Wacław – Łódź 1969

  17. Brodniewicz Hieronim – Szczecin 1983

  18. Brzeziński Wacław – Warszawa 1983

  19. Chmielewski Jan Olaf – Warszawa 1960

  20. Chmielewski Tadeusz – Lublin 1993

  21. Cierpiński Janusz – Warszawa 2000

  22. Czarnecki Władysław – Poznań 1963

  23. Czerny Władysław – Wrocław 1963

  24. Dąbrowski Leszek Teodozy – Szczecin 1976

  25. Dobrucki Andrzej – Warszawa 1993

  26. Doria-Dernałowicz Czesław – Lublin 1969

  27. Drewnowski Jan Jacek – Warszawa 2009

  28. Dylewski Romuald – Lublin 1993

  29. Dziewoński Kazimierz – Warszawa 1976

  30. Dziewulski Stanisław – Warszawa 1979

  31. Filipkowski Stanisław – Warszawa 1960

  32. Freino Helena – Szczecin 2012

  33. Furman Stanisław – Warszawa 2003

  34. Furmanek Romuald – Łódź 1993

  35. Gałecki Tadeusz – Poznań 2000

  36. Gawarecki Henryk – Lublin 1979

  37. Gawdzik Czesław – Lublin 1969

  38. Goryński Juliusz – Warszawa 1986

  39. Góra Jerzy – Gdańsk 2003

  40. Grudziński Andrzej – Warszawa 2003

  41. Gruszczyński Tadeusz – Gdańsk 1993

  42. Gruszkowski Wiesław – Gdańsk 1989

  43. Gutt Romuald – Warszawa 1963

  44. Hammer Walentyna – Białystok 2003

  45. Hepke Władysław – Olsztyn 1976

  46. Jaczewski Zdzisław – Olsztyn 2000

  47. Jankowski Stanisław – Warszawa 1986

  48. Jasieński Henryk Kraków 1963

  49. Jastrzębska Eugenia – Łódź 2012

  50. Jaworski Cyprian – Łódź 1976

  51. Jędraszko Andrzej – Warszawa 2003

  52. Józefczyk Kazimierz – Bydgoszcz 1993

  53. Juchnowicz Stanisław – Kraków 2009

  54. Juraniec-Jurewicz Adam – Kielce 1963

  55. Jurga Stefan – Katowice 1993

  56. Kachiarz Tadeusz – Warszawa 1989

  57. Kaczorowski Michał – Warszawa 1971

  58. Kahl Janusz – Łódź 1969

  59. Karski Krzysztof – Łódź 2000

  60. Kędzierski Ignacy – Lublin 1963

  61. Klecki Adam – Kraków 1983

  62. Kłopocka Joanna – Opole 2000

  63. Knaus-Grygorowicz Janina – Kraków 1993

  64. Kolejwa Marek – Łódź 2012

  65. Kopczyński Tadeusz – Gdańsk 1979

  66. Kotarbiński Adam – Warszawa 1989

  67. Korzeń Janusz – Jelenia Góra 2006

  68. Krajewski Mieczysław – Warszawa 1969

  69. Krasuska Ewa – Szczecin 2012

  70. Król Bolesław – Warszawa 2003

  71. Kubasiewicz Wanda – Olsztyn 1969

  72. Kurcyuszowa Helena – Szczecin 1976

  73. Kurkiewicz-Morsztynkiewiczowa Helena – Warszawa 1960

  74. Latour Stanisław – Szczecin 2003

  75. Leszczycki Stanisław Marian – Warszawa 1969

  76. Lier Kazimierz – Warszawa 1963

  77. Lipski Zdzisław – Łódź 2003

  78. Łoziński Jerzy – Toruń 1979

  79. Malessa Stanisław – Gdańsk 1963

  80. Malisz Bolesław – Warszawa 1976

  81. Marczewski Kazimierz – Warszawa 1969

  82. Michalak Tadeusz – Warszawa 2006

  83. Michalska-Budzyńska Maria – Łódź 2012

  84. Milewska Ewa – Gdańsk 2003

  85. Niemierko Stanisław – Wrocław 1979

  86. Nieroda Józef – Gdańsk 1983

  87. Novak Zygmunt – Kraków 1969

  88. Nowakowski Maciej – Warszawa 2000

  89. Ostachowska Helena – Kielce 2009

  90. Ostrowski Wacław – Warszawa 1963

  91. Patejuk Mikołaj – Białystok 2000

  92. Pencakowska Wanda – Kraków 1996

  93. Peter Wilhelm – Białystok 1993

  94. Piela Tadeusz – Kraków 1976

  95. Piękoś Zofia – Katowice 2006

  96. Pilarczyk Leon – Poznań 1993

  97. Pławiński Konrad – Gdańsk 2000

  98. Poczobut-Odlanicki Michał – Kraków 1969

  99. Podkowicz Czesław – Białystok 2006

  100. Podoski Jan – Warszawa 1986

  101. Poklewska Julia – Łódź 1993

  102. Polak Jan – Warszawa 1996

  103. Prawucka Halina – Szczecin 2009

  104. Przybysławski Władysław – Wrocław 1986

  105. Putowski Stefan – Warszawa 1979

  106. Pyszkowski Andrzej – Warszawa 1996

  107. Remisz Lech – Warszawa 1993

  108. Reński Józef Jan – Kielce 1963

  109. Rościszewski Michał – Katowice 2003

  110. Różański Stanisław – Warszawa 1960

  111. Różycka Wiesława – Warszawa 1989

  112. Rucz-Pruszczyńska Helena – Warszawa 1996

  113. Rudolf Zygmunt – Warszawa 1963

  114. Rudzińska Maria Krystyna – Warszawa 1996

  115. Rymwid-Mickiewicz Wojciech – Warszawa 2009

  116. Saski Kazimierz – Warszawa 1963

  117. Sawczuk Helena - Białystok 1996

  118. Scholtz Alina – Warszawa 1979

  119. Schwartz Liliana – Warszawa 2003

  120. Siczek Jan – Gdańsk 1979

  121. Sieroszewski Władysław – Warszawa 1983

  122. Sikorski Roman – Białystok 1993

  123. Skibniewska Halina – Warszawa 2003

  124. Skibniewski Stanisław – Kielce 1986

  125. Skibniewski Zygmunt – Warszawa 1969

  126. Słomka Emil – Katowice 1993

  127. Smogorzewski Jan – Warszawa 1989

  128. Sokół Adam – Gdańsk 1996

  129. Spychalski Marian – Warszawa 1969

  130. Stala Zofia - Warszawa 2003

  131. Stamatello Henryk – Warszawa 1979

  132. Stasiak Andrzej – Warszawa 1993

  133. Stawicki Henryk – Kielce 1996

  134. Straszewicz Ludwik – Łódź 1983

  135. Sufryd Henryk – Poznań 1993

  136. Sułowski Jan – Kielce 1983

  137. Syrkusowa Helena – Warszawa 1979

  138. Szczepkowski Jan – Szczecin 2000

  139. Szczerba Jerzy – Kielce 1993

  140. Szermer Bohdan – Gdańsk 1989

  141. Szopa Michał – Warszawa 2003

  142. Tatarkiewicz Świętosław – Poznań 1993

  143. Toeplitz Kazimierz – Warszawa 1989

  144. Toboła Hanna – Warszawa 2003

  145. Tomaszek Stanisław – Katowice 1989

  146. Tomaszewski Leonard – Warszawa 1963

  147. Trochimowski Andrzej – Warszawa 2000

  148. Tworkowski Stefan – Warszawa 1979

  149. Tylman Krystyna – Gdańsk 2006

  150. Uhorczak Franciszek – Lublin 1979

  151. Usakiewicz Edward – Warszawa 1973

  152. Walicki Andrzej – Gdańsk 1993

  153. Wawrzyniak Stanisław – Wrocław 1996

  154. Weinfeld Marcin – Warszawa 1963

  155. Wejchert Lidia – Poznań 2003

  156. Wejchert Kazimierz – Warszawa 1973

  157. Wiczyński Andrzej – Katowice 1989

  158. Więckowski Michał – Warszawa 1993

  159. Wilhelm Peter – Białystok 1993

  160. Wilczewski Brunon – Lublin 1973

  161. Wilski Juliusz – Warszawa 2003

  162. Wiśniewska Halina – Warszawa 1989

  163. Wróbel Tadeusz – Wrocław 1967

  164. Wrzosek Antoni – Kraków 1976

  165. Wyganowski Stanisław – Warszawa 1989

  166. Wyporek Bogdan – Warszawa 1996

  167. Wysznacki Zbigniew – Łódź 1976

  168. Wzorek Zbigniew – Kraków 1969

  169. Zacharzewski Józef – Kraków1969

  170. Zachwatowicz Jan – Warszawa 1973

  171. Zaczyński Eugeniusz – Warszawa 1963

  172. Zaremba Piotr – Szczecin 1976

  173. Zastawniak Barbara – Kraków 2012

  174. Zborowski Brunon – Warszawa 1963

  175. Zieliński Franciszek – Poznań 1996

  176. Zimowski Lech – Poznań 1996

  177. Zipser Tadeusz – Wrocław 2009

  178. Ziętek Jerzy – Katowice 1967

  179. Żabiński Ryszard – Wrocław 2003

  180. Żakowski Juliusz – Warszawa 1955

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie