Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Spotkanie TUP w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Opolu

E-mail Print PDF
There are no translations available.

W ramach współpracy Opolskiego Oddziału TUP ze szkołami wyższymi, w dniu 7 grudnia 2012r, w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli pracownicy naukowi uczelni i studenci.

Tematem spotkania był projekt „Absolwent Jańskiego pilnie poszukiwany na rynku pracy” – kompleksowy rozwój bazy dydaktycznej Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego, w ramach którego udziela wsparcia studentom i absolwentom w wejściu na rynek pracy.

Prezes Oddziału Maciej Mazurek przedstawił cele i formy działania Towarzystwa, jego strukturę oraz ewentualne możliwości udzielania pomocy merytorycznej studentom i absolwentom uczelni. Wręczył on najważniejsze dokumenty funkcjonujące w obiegu wewnętrznym Towarzystwa oraz formularze deklaracji członkowskich.

Do końca 2012r przewidywane jest podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy tą Uczelnią Wyższą a Towarzystwem Urbanistów Polskich.

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie