Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Członkowie


Lista członków TUP Katowice

Email Drukuj PDF

1        Affanasowicz           Ilona

2        Batkowska                Iwona

3        Berestecka               Magdalena

4        Boczar                     Stanisław J.

5        Bogacz                    Bogdan

6        Borsa                       Maciej

7        Bottcher                   Paweł

8        Bugno-Janik             Agnieszka

9        Buszko                     Henryk

10      Chaber                     Bogdan

11      Chmielewski             Wiesław

12      Chudowska-Rączka   Dorota

13      Ciszewska                Marta

14      Cubała                     Jadwiga

15      Cubała                     Janusz

16      Czempas                  Marta

17      Dołhun                     Anna

18      Dudek                      Barbara

19      Franta                      Aleksander

20      Gasidło                    Krzysztof

21      Gawlas                     Stanisław

22      Gawlik                      Małgorzata

23      Gorgoń                    Justyna

24      Górska                     Iwona

25      Gregorowicz             Jan

26      Grzelak                     Elżbieta

27      Hajdukiewicz             Jolanta

28      Janik                        Marek

29      Jaworski                   Paweł

30      Jerga                       Ruta

31      Juzwa                      Nina

32      Kaczkowski              Maciej

33      Kafka                       Krzysztof

34      Kamiński                  Zbigniew

35      Kmieć                      Tadeusz

36      Knapik                     Barbara

37      Konieczny                Bożena

38      Konieczny                Wiesław

39      Kurzak                      Maria

40      Ładowski                  Ryszard

41      Mierzejewska            Halina

42      Mliczyńska               Dagmara

43      Mogielnicki               Jacek

44      Morawiec                 Tadeusz

45      Nawara                     Walenty

46      Nowak                      Adam

47      Opania                     Szymon

48      Piekara                     Magdalena

49      Piesyk                      Izabela

50      Piękoś                     Zofia

51      Podgórska               Alicja

52      Podkański                Stanisław

53      Polok                       Marek

54      Pomykoł                  Łukasz

55      Przedziński               Marek

56      Ptaszkiewicz             Andrzej

57      Rendchen                 Szymon

58      Rościszewski            Michał

59      Rybarkiewicz            Jacek

60      Skowronek               Anna

61      Spyra                       Marcin

62      Stangel                    Michał

63      Stysiał                     Jerzy

64      Szczepańska            Janina

65      Szczepańska-Góra    Agnieszka

66      Tkocz                       Ewa

67      Tomaszek                 Stanisław

68      Tomaszewska           Elżbieta

69      Tomaszewski            Marek

70      Tomkiewicz               Aleksandra

71      Trojan-Kraszewska    Jolanta

72      Trybuś                     Piotr

73      Turek                        Henryk

74      Twardoch                 Agata

75      Tyrylik                      Małgorzata

76      Ujma-Wąsowicz        Katarzyna

77      Węgrzyn                   Elżbieta

78      Węgrzyn                   Renata

79      Wiencek                   Magdalena

80      Wieniewski               Grzegorz

81      Wolny                      Tomasz

82      Wyszyński                Ryszard

83      Zarzycka                  Wanda

 


Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie