Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zarząd Główny

Konferencja Programowa Towarzystwa Urbanistów Polskich

Email Drukuj PDF

Konferencja Programowa TUP odbędzie się w Warszawie, w Pałacu Staszica (Nowy świat 72) w dniu 27 lutego 2016r. Poczatek przewidziany jest na godz. 11.00 a zakończenie – na 15.30. Konferencja jest nieodpłatna i otwarta dla wszystkich zainteresowanych członków TUP. Prosimy jednak wszystkich zainteresowanych wzięciem w niej udziału o przesłanie na adres mailowy Zarządu Głównego TUP ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) swojego zgłoszenia – z podaniem imieni, nazwiska i oddziału. Zgłoszenia prosimy przesyłac w terminie do 22 lutego br.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zapraszamy na Konferencję Programową Towarzystwa, poświęconą  kluczowym wyzwaniom związanym z dalszymi kierunkami działania naszego Towarzystwa. W jej trakcie chcielibyśmy wypracować wnioski dotyczące ewentualnych zmian co do celów i sposobów naszego działania, a także propozycje ewentualnych zmian w statucie.

 

Więcej…
 

Europejska Nargoda dla Miejskiej Przestrzeni Publicznej 2016

Email Drukuj PDF

 

Europejska Nagroda dla Miejskiej Przestrzeni Publicznej 2016

Email Drukuj PDF

The European Prize for Urban Public Space jest konkursem, odbywającym się co dwa lata, który ma na celu uhonorowanie przestrzeni publicznych naszych miast. Nagroda została utworzona w 2000 roku.

Czytaj więcej: http://www.publicspace.org/en/prize/rules/2016.

Termin zgłaszania aplikacji - 22 lutego 2016.

Zachęcamy do aplikowania!

 

IX DZIEŃ URBANISTY

Email Drukuj PDF

Towarzystwo Urbanistów Polskich, oddział w Poznaniu serdecznie zaprasza do

udziału w IX Dniu Urbanisty, pod hasłem: "Ustawa krajobrazowa - szansa na

zmianę?". Szczegóły na stronie Oddziału:

 

http://tup.poznan.pl/news/164/16/IX-DZIEn-URBANISTY-Ustawa-krajobrazowa-szansa-na-zmiane

 

Odbiór prac dyplomowych

Email Drukuj PDF

logo

Wszyscy uczestnicy Konkursów Towarzystwa Urbanistów Polskich na magisterskie prace dyplomowe z zakresu urbanistyki, planowania i gospodarki przestrzennej, byli zobowiązani regulaminem Konkursu do ich odbioru w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu. Zarząd Główny zwraca się do tych uczestników konkursu, którzy jeszcze nie odebrali swoich prac konkursowych, o ich odebranie z siedziby TUP w Warszawie, ul. Lwowska 5/100 do końca stycznia b.r. po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu odbioru. Telefony kontaktowe: (22) 875-97-56, (22) 875-87-24 w godz. pon-wtorek 11-14; środa-piątek 10-13. Po tym terminie prace konkursowe zostaną zniszczone.

 


Strona 10 z 26

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie