Towarzystwo Urbanistów Polskich

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Łódź Branch
Oddział Łódź

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową obronioną do końca roku 2021

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Łodzi ogłasza nabór zgłoszeń konkursowych w ramach dorocznej Nagrody Honorowej Oddziału Łódzkiego Towarzystwa Urbanistów Polskich z zakresu urbanistyki, planowania i gospodarki przestrzennej za prace dyplomowe wykonane w roku akademickim 2020/2021 (obronione do końca roku 2021). Do zgłoszeń zapraszamy promotorów prac dyplomowych (licencjackich, inżynierskich i magisterskich), z uczelni wyższych w województwie łódzkim. Zgłoszenia konkursowe, w formie elektronicznej, należy przesyłać na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it do dn. 31 kwietnia 2022 r.

LINK DO REGULAMINU

 

Konkurs na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w woj. łódzkim w roku 2021

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Informujemy, iż w roku bieżącym Łódzki Oddział Towarzystwa Urbanistów Polskich organizuje XVIII edycję konkursu na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w województwie łódzkim w roku 2021. Konkurs adresowany jest do jednostek samorządowych województwa łódzkiego, tj. powiatów i gmin (wiejskich, miejskich oraz wiejsko-miejskich). Nagrodzone przestrzenie zostaną zgłoszone na ogólnokrajowy konkurs Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce. Serdecznie zachęcamy wszystkie jednostki samorządowe województwa łódzkiego do uczestnictwa w organizowanym konkursie.

Zgłoszenie należy przesłać do 31 kwietnia 2022 r. mailowo: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub pocztą na adres: TUP O/Łódź, ul. Matejki 22/26, 90-237 Łódź

Konkurs został objęty Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego (certyfikat patronatu do pobrania)

LINK DO REGULAMINU

 

REGULAMIN KONKURSU NA PRACĘ DYPLOMOWĄ

E-mail Print PDF
There are no translations available.

REGULAMIN dorocznej Nagrody Oddziału Łódzkiego TUP za pracę dyplomową z zakresu urbanistyki, planowania i gospodarki przestrzennej

 

Nowi członkowie honorowi TUP z Oddziału w Łodzi

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Podczas odbywającego się w dniu 05 lutego 2022 r. w Warszawie, XIX Walnego Zjazdu Delegatów TUP wybranym, szczególnie zasłużonym Koleżankom i Kolegom nadano godność członkostwa honorowego Towarzystwa. Z Oddziału Łódzkiego TUP członkami honorowymi zostały: Kol. mgr inż. arch. Ewa Krakowska, Kol. dr inż. arch. Danuta Mirowska-Walas oraz Kol. dr inż. Grażyna Ojrzyńska.

Serdecznie gratulujemy!

Zarząd Oddziału TUP w Łodzi

 

XIX Walny Zjazd Delegatów TUP w Warszawie

E-mail Print PDF
There are no translations available.

W dniu 05 lutego 2022 r. odbył się Warszawie, na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, XIX Walny Zjazd Delegatów TUP. Celem zwołania WZD TUP było w szczególności wybranie nowych władz Towarzystwa. Prezesem TUP na drugą kadencję został wybrany Kol. dr inż. arch. Tomasz Majda. Serdecznie gratulujemy wyboru na kolejną kadencję i życzymy równie wiele zapału, organizacyjnej sprawności oraz wszelkiej pomyślności w kierowaniu Towarzystwem przez najbliższe lata!

W wyniku przeprowadzonych na zjeździe wyborów do władz Towarzystwa wybrano Koleżanki i Kolegów z Oddziału Łódzkiego. I tak do Zarządu Głównego TUP wybrano (na trzecią kadencję) Kol. dr inż. arch. Annę Anetę Tomczak oraz Kol. dra Bartosza Bartosiewicza. Do Rady TUP wybrana została Kol. dr inż. arch. Danuta Mirowska-Walas oraz (na kolejną, trzecią już kadencję) Kol. prof. dr hab. Tadeusz Markowski. Do Głównej Komisji Rewizyjnej TUP wybrano Kol. dr inż. Grażynę Ojrzyńską.

Wszystkim wybranym Koleżankom i Kolegom serdecznie gratulujemy oraz życzymy owocnej i satysfakcjonującej pracy w nowej kadencji!

Zarząd Oddziału TUP w Łodzi

 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 5

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie