Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oddział w Gdańsku
Oddział Gdańsk

Warsztaty dot. Studium Gdańska

Email Drukuj PDF

Biuro Rozwoju Gdańska zaprasza na warsztaty urbanistyczne poświęcone przygotowaniu Studium. Najbliższe warsztaty już 6 maja, Wykorzystajmy ten czas na wspólną pracę i zwiększmy szansę na lepszą i nowocześniejszą politykę przestrzenną Miasta Gdańska!

Szczegółowe informacje o terminach, miejscach oraz programie spotkań.


 

Seminarium "Rewitalizacja wzdłuż S6"

Email Drukuj PDF

21.04.2015 odbyło się seminarium pod hasłem „Rewitalizacja wzdłuż S6", połączone z wizytą studyjną w Lęborku i Słupsku oraz debatą w Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie. W Lęborku i Słupsku przedstawiono prezentacje dot. realizacji projektów rewitalizacji obszarów śródmiejskich.

Organizatorami seminarium byli: Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoPomorskie Biuro Planowania Regionalnego oraz gdański oddział Towarzystwa Urbanistów Polskich, przy wsparciu przedstawicieli samorządów lokalnych.

 

Spotka dot. Studium Gdańska

Email Drukuj PDF

Dnia 29 kwietnia (najbliższa środa) o godz. 16.00 Biuro Rozwoju Gdańska zaprasza do Europejskiego Centrum Solidarności, gdzie odbędzie się otwarta debata nad Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla Gdańska.
Tytuł spotkania to "Gdańsk w nowej perspektywie". Przybądźmy jak najliczniej, aby podyskutować o przyszłości Gdańska!

Szczegółowy program spotkania

 

 

Garnizon Kultury: Prezentacja projektu i wizyta studialna

Email Drukuj PDF

w imieniu Gdańskiego Oddziału TUP serdecznie zapraszamy na wizytę studialną i prezentację dotyczącą Projektu Garnizon, a szczególnie Garnizonu Kultury realizowanego przy wykorzystaniu finansowania z programu Jessica.
Spotkanie rozpocznie się w Centrum Nieruchomości Hossy, przy Al. Grunwaldzkiej 190 w terminie 14 maja o godz. 16.00 do ok. godz . 18.00

Wizyta studialna stanowi kontynuację spotkania „Instrument Jessica - jego wykorzystanie w woj. pomorskim i znaczenie dla rewitalizacji przestrzeni regionu”.

Spotkanie poprowadzi kol. Dorota Kamrowska-Załuska

 

Wnioski gdańskiego Oddziału TUP o odznaczenia honorowe w roku 2015

Email Drukuj PDF

Zarząd gdańskiego Oddziału TUP informuje, iż w uznaniu aktywnej działalności na rzecz TUP złożył do Zarządu Głównego wnioski o:

1.  nadanie członkostwa honorowego TUP kol. Danucie Kochanowskiej,

2. nadanie członkostwa honorowego TUP kol. Mieczysławowi Kochanowskiemu,

3. nadanie  złotej odznaki TUP kol. Markowi Piskorskiemu.

Jednocześnie, Komisja Rewizyjna TUP o. Gdańsk wystąpiła do Głównej Komisji Rewizyjnej o poparcie wniosku o nadanie złotej odznaki TUP dla kol. Barbary Pujdak.

 


Strona 10 z 10

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie