Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oddział Warszawa

Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy/miasta - Konferencja

Email Drukuj PDF

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Warszawie, działając na zlecenie
Biura Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m. st. Warszawy, zaprasza  na konferencję:

Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy/miasta – nowe wyzwania w świetle zmiany ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym z 2015 r."

20 kwietnia 2016 r. Pałac Kultury i Nauki, Sala prof. Lwa Rudniewa (IV piętro)

godz. 10.00 – 16.00

SZANOWNI PAŃSTWO, ZAINTERESOWANIE KONFERENCJĄ PRZEROSŁO NASZE WSZELKIE OCZEKIWANIA. NIESTETY MAMY OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM NIE PRZYJMUJEMY JUŻ ZGŁOSZEŃ. PLANUJEMY JEDNAK POWTÓRZYĆ WYDARZENIE O CZYM PAŃSTWA POINFORMUJEMY.

Więcej…
 

II Kongres - Czyje jest miasto

Email Drukuj PDF

TUP OW jest Partnerem w organizowanym przez Stowarzyszenie Miasto jest nasze "II kongresie - Czyje jest miasto".

Serdecznie zapraszamy do udziału!

strona kongresu

 

Warsztaty planistyczne – „Seniorzy i Studenci – razem możemy więcej’’

Email Drukuj PDF

 

Towarzystwo Urbanistów Polskich objęło patronat nad warsztatami planistycznymi dla studentów i seniorów, zorganizowanymi przez Instytut Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa wraz z Kołem Naukowym Gospodarki Przestrzennej Politechniki Warszawskiej i zaplanowanymi na 8 – 10 kwietnia 2016 r.

Więcej…
 

"Charakterystyka i ocena funkcjonowania układu hydrograficznego Warszawy"

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy ma przyjemność zaprosić przedstawicieli Warszawskiego Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich do wzięcia udziału w konferencji, podczas której zaprezentowane zostanie opracowanie „Charakterystyka i ocena funkcjonowania układu hydrograficznego, ze szczególnym uwzględnieniem systemów melioracyjnych na obszarze m.st. Warszawy wraz z wnioskami do Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m.st. Warszawy i miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego”. W programie konferencji znajdą się również tematy dotyczące miejskiej specyfiki gospodarowania wodami, roli planowania i zagospodarowania przestrzennego w gospodarowaniu wodą i rozwiązywaniu problemów już na etapie planowania oraz roli wody w krajobrazie i klimacie miasta.

Konferencja jest adresowana przede wszystkim do przedstawicieli administracji publicznej zajmującej się sprawami „zarządzania” wodą w Warszawie.

Konferencja odbędzie się 15 marca 2016r. (wtorek) w Pałacu Kultury i Nauki. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji powinny przesłać swoje zgłoszenie do dnia 9 marca br. – podając w nim imię i nazwisko, nazwę instytucji oraz adres e-mail lub telefon. Zgłoszenie proszę przesłać na adres poczty elektronicznej Jolanty Pawlak, głównego specjalisty ds. polityki przestrzennej:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Osoby, które prześlą zgłoszenie uczestnictwa w konferencji, otrzymają informację zwrotną z dokładnym jej programem. Ponieważ liczba uczestników konferencji jest ograniczona proszę nie czekać z wysłaniem zgłoszenia do ostatniej chwili.

URZĄD M.ST. WARSZAWY
Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego (AM)

 

„Przestrzeń Warszawy. Tożsamość miasta a urbanistyka”

Email Drukuj PDF

Spotkanie autorskie z prof. Krzysztofem Domaradzkim, członkiem OW TUP.

„Przestrzeń Warszawy. Tożsamość miasta a urbanistyka”

Spotkanie odbędzie się 25 lutego (czwartek) 2016, o godz. 18.00, w Smolna 8 Studio – bud. „Młotek”, poziom 19., ul. Smolna 8.

Ze względu na dostępność w budynku tylko jednej windy należy przybyć wcześniej.

Spotkanie poprowadzi Radosław Gajda.

Wstęp wolny

 


Strona 10 z 29

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie