Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oddział w Warszawie
Oddział Warszawa

Zakończenie warsztatów projektowych Praga Północ

Email Drukuj PDF

Praga to jeden z obszarów Warszawy, silnie określających tożsamość i korzenie miasta. Dzielnica zawiera w sobie wszystko, co warszawskie - a jednocześnie odrębne i niezwykle.

Więcej…
 

Publikacja pokonferencyjna - Partycypacja w planowaniu przestrzennym

Email Drukuj PDF

Ukazała się publikacja z konferencji „Partycypacja społeczna w planowaniu przestrzennym” , zorganizowanej przez Oddział Warszawski Towarzystwa Urbanistów Polskich oraz Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m. st. Warszawy w dniu 6 maja 2014 r.

Tags: Konferencja
Więcej…
 

Raport misji UNESCO w sprawie Podwale/Senatorska.

Email Drukuj PDF

4 kwietnia 2014 roku na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zamieszczony został Raport z misji doradczej ICOMOS w Historycznym Centrum Warszawy, sporządzony przez Bernharda Furrera, eksperta tej Międzynarodowej Organizacji Ochrony Zabytków, afiliowanej przy UNESCO.

Misja doradcza ICOMOS dotyczyła inwestycji w sąsiedztwie Historycznego Centrum Warszawy, miejsca światowego dziedzictwa UNESCO.

Ukazał się także komentarz inwestora do raportu dostępny tutaj.

 

„Partycypacja społeczna w planowaniu przestrzennym” - Podsumowanie

Email Drukuj PDF

W dniu 6 maja 2014 r. w Sali Rudniewa w Pałac Kultury i Nauki odbyła się konferencja „Partycypacja społeczna w planowaniu przestrzennym” zorganizowana przez Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Warszawie na zlecenie Biura Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy.

Więcej…
 

Warsztaty projektowe PRAGA PÓŁNOC

Email Drukuj PDF

Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich ogłasza nabór do udziału w warsztatach projektowych organizowanych we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa oraz Towarzystwem Urbanistów Polskich (Oddział w Warszawie).

Więcej…
 

Partycypacja społeczna w planowaniu przestrzennym

Email Drukuj PDF

 

Partycypacja społeczna w planowaniu przestrzennym

6 maja 2014 r. Pałac Kultury i Nauki, Sala Rudniewa (IV piętro)

godz. 10.00 – 16.00

 

Konferencja zorganizowana przez Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Warszawie na zlecenie Biura Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy

Więcej…
 

Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej SPATIUM UW - Zaproszenie

Email Drukuj PDF

 


Strona 9 z 17

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie