Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oddział we Wrocławiu
Oddział Wrocław

Wrocławskie doświadczenia na styku planowania miejscowego i rewitalizacji!

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na spotkanie podczas którego Michał Ciesielski opowie o wrocławskich doświadczeniach na styku planowania miejscowego i rewitalizacji.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie TUP – Oddział Wrocław, w środę 20 lutego o godzinie 17.00. Po referacie planowana jest dyskusja.


Będzie to pierwsze z planowanego cyklu spotkań członków TUP-Oddział Wrocław poświęconego naszym doświadczeniom zawodowym. Reprezentujemy różne zawody, mamy odmienne doświadczenia, ale łączy nas wspólna chęć działania na rzecz prawidłowego zagospodarowania i użytkowania polskiej przestrzeni. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać co mają do powiedzenia inni, podzielić się swoimi doświadczeniami, wymienić poglądy.

Termin: 20 lutego 2013, godz. 17.00.

Miejsce: Siedziba TUP-Oddział Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 19, III piętro.

 

KONFERENCJA WOJEWÓDZKICH SŁUŻB PLANISTYCZNYCH I REGIONALNYCH BIUR PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO

Email Drukuj PDF

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w KONFERENCJI WOJEWÓDZKICH SŁUŻB PLANISTYCZNYCH I REGIONALNYCH BIUR PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO, która odbędzie się w dniu 20 grudnia 2012 roku we Wrocławiu przy ulicy Dobrzyńskiej 21/23 - sala 510;

Szczegółowy program dostępny jest tutaj: PROGRAM KONFERENCJI

 

 

Spotkanie opłatkowe naszego oddziału oraz noworoczne spotkanie w Klubie Muzyki i Literatury.

Email Drukuj PDF

Szanowne Koleżanki! Szanowni Koledzy!

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich Członków oraz Sympatyków wrocławskiego oddziału TUP na Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się 17 grudnia 2012 roku o godzinie 16.30 w naszej siedzibie we Wrocławiu przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19. Niech to spotkanie będzie okazją do złożenia sobie życzeń świątecznych, spotkania w większym gronie oraz podsumowania działalności wrocławskiego oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich w roku 2012.

Jednocześnie pragniemy już dziś zaprosić wszystkich Członków i Sympatyków na pierwsze spotkanie w nowym roku, które odbędzie się 14 stycznia 2013 roku o godzinie 18.00 w Klubie Muzyki i Literatury przy pl. Tadeusza Kościuszki 9 we Wrocławiu. Spotkanie to będzie okazją do dyskusji nad planami wrocławskiego oddziału TUP na nadchodzący rok 2013.


Liczymy na Państwa obecność.

Zarząd TUP oddział Wrocław

 

"Masakrytycznie - Kultura Zmiany" - konferencja na Nadodrzu!

Email Drukuj PDF

TUP oddział Wrocław z przyjemnością informuje, że jest współorganizatorem konferencji  "Masakrytycznie - Kultura Zmiany", która w przyszłym tygodniu ( 12 - 15 grudnia 2012 roku ) podsumuje trzy lata rewitalizacji wrocławskiego Nadodrza.

Na szczególną uwagę zasługują wydarzenia w piątek tj. 14 grudnia 2012 roku. Wtedy to postaramy się przyjrzeć się doświadczeniom kilku miast i środowisk w obszarze rewitalizacji oraz o instrumentach polityki miejskiej. Moderatorem dyskusji będzie Wiceprezes TUP oddział Wrocław - Łukasz Medeksza.

Spotykamy się w całkiem nowym miejscu na Nadodrzu - w Centrum Rozwoju Zawodowego "Krzywy Komin", przy ul. Dubois 33/35a.

Szczegółowy program dostępny jest tutaj: PROGRAM

 

Więcej informacji - na stronie www.masakrytycznie.pl

Zapraszamy!

Więcej…
 

Spotkanie w Oddziale TUP Wrocław - 15 listopada 2012 r.

Email Drukuj PDF

W następny czwartek czyli 15 listopada 2012 r., o godzinie 17.30 zapraszamy serdecznie do siedziby TUP przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 19, III piętro na spotkanie członków i sympatyków TUP - Oddział Wrocław z Studenckim Kołem Naukowym Gospodarki Przestrzennej Politechniki Wrocławskiej.

Na spotkaniu Studenci opowiedzą o działalności koła naukowego. A już teraz przedstawiamy krótką charakterystykę działalności Koła Naukowego.

Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej (SKNGP) to młoda organizacja, działająca przy Katedrze Planowania Przestrzennego na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. SKNGP zrzesza studentów, którzy interesują się planowaniem przestrzennym i urbanistyką, oraz pozwala im na szlifowanie swoich umiejętności zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Bierzemy udział w studenckich konferencjach, warsztatach i konkursach. Organizujemy wewnętrzne mini-szkolenia oraz seminaria tematyczne.

Więcej…
 


Strona 9 z 10

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie