Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Calendarium
Calendarium Print Email help
Previous month Previous day Next day Next month
See by year See by month See by week See Today Search Jump to month
MIASTO ZWARTE, MIASTO ROZPROSZONE”. Download as iCal file
From Friday, 14 October 2011 -  08:00
To Saturday, 15 October 2011 - 17:00
Hits : 349

Organizatorzy konferencji : Politechnika Warszawska: Dziekan Wydziału Architektury, Zakład Projektowania Urbanistycznego i Krajobrazu Wiejskiego Wydziału Architektury, Studium Doktoranckie  Wydziału Architektury zapraszają młodych naukowców - doktorantów z ośrodków akademickich całej Polski do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze prezentacje.

Dla wybranych najlepszych prac przewiduje się nagrodę w postaci możliwości wygłoszenia referatu na konferencji o podobnym  tytule, która odbędzie się w gmachu  Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej  w dniach 4-5 listopada 2011 r.

Referaty i komunikaty  zostaną opublikowane w pierwszej połowie 2012 r.

Zgłoszenia udziału w konkursie należy  dokonywać do 15 września  2011r., przesyłając wypełniony formularz rejestracyjny (w załączeniu), zgodnie z instrukcją w nim zawartą.

Prezentacje powinny być dostarczone w całości do 10 października  2011 w celu ich oceny.

Organizatorzy do 20 października  ogłoszą wyniki konkursu, wskazując uczestników, których  zakwalifikowano do czynnego udziału w konferencji i prezentacji swoich referatów. Wszystkich pozostałych również zapraszamy na konferencję i do dyskusji w czasie jej trwania, przy czym zakłada się możliwość publikacji wszystkich przesłanych  materiałów, jeżeli będą spełniać kryteria przygotowania do publikacji. Przewidujemy również publikację podsumowań dyskusji.

Koszty konferencji dla uczestników : 250 zł., zakwaterowanie na koszt własny.

Location : Warszawa
Contact : http://www.pw.edu.pl/Badania-i-nauka/Konferencje/2011/Miasto-zwarte-miasto-rozproszone

Back

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie