Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Calendarium
Calendarium Print Email help
Previous month Previous day Next day Next month
See by year See by month See by week See Today Search Jump to month
Festiwal Architektury Download as iCal file
Wednesday, 14 September 2016, 08:30 - 17:00
Hits : 661

Impreza objęta patronatem Zarządu Głównego TUP. Szczegółowy program znajdziesz tutaj.

Organizatorem konferencji jest Eurobuild Conferences należące do wydawcy miesięcznika Eurobuild Central & Eastern Europe skierowanego do przedstawicieli branży nieruchomości komercyjnych.

Jak piszą organizatorzy, "celem spotkania jest integracja środowiska inwestorów z architektami. Spotkanie będzie miało charakter merytoryczny ale będzie też służyło nawiązywaniu relacji pomiędzy uczestnikami procesu inwestycyjnego od projektu do realizacji. W Festiwalu Architektury udział wezmą architekci, projektanci wnętrz, firmy budowlane i wykończeniowe, producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych, firmy doradcze i konsultingowe, planerzy, urbaniści, inwestorzy i deweloperzy. Podczas odbywającej się w tym dniu konferencji, w gronie specjalistów poruszone zostaną bardzo ważne zagadnienia dotyczące m.in. projektowania obiektów komercyjnych, rewitalizacji obiektów zabytkowych i nadania im nowych funkcji, zagospodarowania przestrzeni miejskich czy też tworzenia otwartych miejsc w przestrzeni wspólnej, które powstają przy współpracy inwestora, miasta i często po konsultacjach z mieszkańcami. Podczas tego spotkania chcemy mówić o kierunkach kształtowania przestrzeni miast i kierunkach współczesnej architektury".

Podczas festiwalu zostaną przyznane nagrody Eurobuild Awards w Architekturze.

Location : Warszawa, Endorfina, ul. Foksal 2
Contact : http://architecture.eurobuildconferences.com/

Back

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie