Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Calendarium
Calendarium Print Email help
Previous month Previous day Next day Next month
See by year See by month See by week See Today Search Jump to month
Kongres Polityki Miejskiej Download as iCal file
Thursday, 14 November 2019, 08:00
Hits : 656

Kongres Polityki Miejskiej to największe wydarzenie poświęcone tworzeniu i wdrażaniu polityk miejskich w Polsce. W tym roku spotykamy się 14-16 listopada w Kielcach, by porozmawiać o tym, czym ma być i jak ma wyglądać polityka miejska w Polsce.

Głównemu tematowi będą towarzyszyć sesje tematyczne poświęcone wybranym zagadnieniom tematycznym, takim jak kształtowanie przestrzeni, mieszkalnictwo społeczne, środowisko czy transport i miejska mobilność. Podczas konferencji porozmawiamy nie tylko o tym, jak jest, ale też - co warto byłoby zmienić. W najbliższych miesiącach będziemy uszczegóławiać znajdujący się na stronie program. Już teraz jednak zapowiada się on bogato i różnorodnie.

Oprócz tradycyjnych paneli i sesji zachęcamy również do udziału w nocy wtop, gdzie najodważniejsi miejscy urzędnicy i działacze podzielą się z nami tym, co - najoględniej rzecz biorąc - im nie wyszło i jakie wnioski z tego wyciągnęli. Mniej i bardziej tradycyjne panele i sesje dyskusyjne uzupełnią wydarzenia towarzyszące: Miejskie Kino oraz wycieczki studialne. Liczymy na udział wszystkich, którzy interesują się miastem - ekspertów, akademików, urzędników, samorządowców, ale także mieszkańców.

Organizatorzy: Obserwatorium Polityki Miejskiej IRMiR, Instytut Rozwoju Miast i Regionów, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju

https://kongres.miasta.pl/

Location : TARGI KIELCE S.A., Kielce ul. Zakładowa 1 Hala E
Konferencja objęta patronatem TUP

Back

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie