Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wyniki konkursu TUP na dyplomy magisterskie obronione w 2016

Wyróżnienie przyznano paniom Ewie STOJEK oraz Julii DANILEWICZ za pracę pt.: „Rewitalizacja terenu centrum miasta położonego nad wodą, na przykładzie obszarów położonych przy ulicy Kolumba w Szczecinie”, wykonaną pod kierunkiem dr inż. arch. Elżbiety Czekiel Świtalskiej na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

W kategorii Gospodarka Przestrzenna:
Wyróżnienie przyznano panu Bartoszowi BARAŃSKIEMU za pracę pt,: „Dominanta i tonika w kompozycji miejskiej Warszawy na przykładzie Pałacu Kultury i Nauki. Przestrzenne rozważania na tle analogii muzycznych”, wykonaną pod kierunkiem dr Mikołaja Madurowicza na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego.
oraz
pani Zofii PIOTROWSKIEJ za pracę pt.:„Sponsorowanie zasobów wspólnych, jako alternatywa dla publicznego finansowania. Studium rozwoju przestrzennego wokół kluczowych inwestycji miejskich – stacji II linii metra w Warszawie.”, wykonaną pod kierunkiem mgr inż. arch. Pawła Grodzickiego na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w trakcie konferencji "Mieszkanie - Osiedle - Miasto", w ramach Targów Murator EXPO, 1 września b.r. w Gdyni.
Autorom i promotorom nagrodzonych i wyróżnionych prac serdecznie gratulujemy.

Partnerem i sponsorem konkursu jest firma:

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie