Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Konkursy > XXVII EDYCJA KONKURSU "MOJA WIELKOPOLSKA"

XXVII EDYCJA KONKURSU "MOJA WIELKOPOLSKA"

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Poznaniu ogłasza XXVII edycję konkursu "Moja Wielkopolska". Celem konkursu jest popularyzacja w środowiskach akademickich zagadnień planowania przestrzennego i urbanistyki, poszerzenie wiedzy o problemach planowania miejscowego i regionalnego Wielkopolski, uzyskanie opracowań i materiałów studialnych wnoszących nowe wartości do działalności planistycznej i realizacyjnej.

W tym roku konkurs po raz pierwszy nosi imię Lidii Wejchert, zasłużonej członkini naszego Oddziału, która miała szczególny wpływ na jego kształt.

 

Konkurs ma charakter otwarty, ograniczony do dyplomantów roku akademickiego 2016/2017 wyższych uczelni w kraju i za granicą, autorów prac dyplomowych związanych z problematyką planowania przestrzennego województwa wielkopolskiego. Prace należy składać w dniach od 9 do 23 listopada 2017 r.

 

 

Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Poznaniu zwróciło się z prośbą o objęcie konkursu Patronatem Honorowym do Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Wojewody Wielkopolskiego i Prezydenta Miasta Poznania.

Dla laureatów przewidywane są nagrody pieniężne i dyplomy.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi podczas konferencji XI "Dzień Urbanisty" organizowanej w ramach targów "BUDMA 2018" na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin, a dodatkowych informacji udziela Sekretarz XXVII edycji konkursu kol. Elżbieta Piotrowska.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Regulamin XXVII edycji konkursu "Moja Wielkopolska"

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie