Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oddział w Poznaniu > Aktualności > XIV DZIEŃ URBANISTY "W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI"

XIV DZIEŃ URBANISTY "W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI"

Email Drukuj PDF

 

Dzień Urbanisty na targach Budma powraca do kalendarza najważniejszych wydarzeń środowiska urbanistycznego w kraju, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Znaleźliśmy się wszyscy "w nowej rzeczywistości" - i takie jest hasło przewodnie tegorocznej konferencji.

Będziemy chcieli bliżej przyjrzeć się kilku aspektom aktualnej sytuacji w zakresie planowania przestrzennego:

  • zmianom prawnym, które weszły w życie w ostatnim czasie lub czekają nas w najbliższej przyszłości, a także nowym narzędziom planistycznym, które z nich wynikają,
  • partycypacji w planowaniu w wersji online, w której nasze doświadczenia mimowolnie ogromnie wzrosły w czasie pandemii,
  • obecnym trendom na rynku mieszkaniowym i pojawiającym się w ich efekcie oczekiwaniom wobec urbanistów.

Jesteśmy przekonani, że XIV edycja Dnia Urbanisty będzie znakomitym forum dla ponownego spotkania "w realu" i przedyskutowania najbardziej aktualnych kwestii dla naszego środowiska.

Konferencja odbędzie się w dniu 3 lutego 2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, jako jedna z imprez towarzyszących targom "Budma 2022". Tegoroczna edycja odbędzie się podobnie jak w latach poprzednich w Pawilonie Poznań Congress Center, Poziom 1, Sala 1D.

Udział w konferencji będzie darmowy po rejestracji uczestnictwa za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Z UWAGI NA ZMIANĘ FORMUŁY WYDARZENIA (ZE STACJONARNEJ NA ZDALNĄ) URUCHOMIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ZOSTAŁO WSTRZYMANE. SZCZEGÓŁY WKRÓTCE. PROSIMY O TROCHĘ CIERPLIWOŚCI, DZIĘKUJEMY!

Formularz zgłoszeniowy nie wysyła automatycznego potwierdzenia na podany adres e-mail. Informację z potwierdzeniem otrzymacie Państwo mailem w okresie do 7 dni od zgłoszenia. Rejestracja jest równoznaczna z koniecznością złożenia oświadczenia RODO, które jest częścią formularza zgłoszeniowego.

W sprawach związanych z uczestnictwem w konferencji (w szczególności w przypadku rezygnacji lub zmiany dokonanego zapisu) prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego - Pana Marka Woźniaka, Prezydenta Miasta Poznania - Pana Jacka Jaśkowiaka, a także Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki.

Partnerami przedsięwzięcia są Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu oraz Wydawnictwo C.H.Beck. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął portal branżowy  Urbnews.pl.

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

PROGRAM KONFERENCJI XIV "DZIEŃ URBANISTY"

MAPKA DOJŚCIA DO SALI KONFERENCYJNEJ

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

P.S. Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z pandemią musimy jednak dodać w tym miejscu zwyczajową już niestety formułę o możliwości zmiany terminu lub formy konferencji...

 

Jednocześnie w imieniu Targów Budma serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 30 edycji tego wydarzenia. Szczegóły dostępne na stronie www.budma.pl

 

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie