Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wydarzenia > Dyskusje publiczne
Dyskusje publiczne

Posiedzenie Kongresu Budownictwa

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Towarzystwo Urbanistów Polskich otrzymało zaproszenie na posiedzenie Kongresu Budownictwa, które odbędzie się w piątek 20 maja 2011 roku o godz. 11:00 w Sali Kolumnowej Sejmu RP. Porządek dzienny obejmuje wystąpienia: Jerzego Wenderlicha - Wicemarszałka Sejmu RP i Olgierda Dziekońskiego - Ministra w Kancelarii Prezydenta RP, a także referaty: Zbigniewa Janowskiego - prezesa Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego i przewodniczącego Związku Zawodowego Budowlani pt. „O szanse dla polskiej spółdzielczości”, Wiesława Źrebca - prezesa TBS w Żarach pt. „Budownictwo społeczne - niewykorzystana szansa” i wiceburmistrza Żar oraz Grzegorza Buczka - wiceprezesa Towarzystwa Urbanistów Polskich pt. „Przestrzeń publiczna a jakość życia i zamieszkiwania”. Na zakończenie obrad przewidywana jest dyskusja, do ok. godz. 14:00. Ze względu na wymagania formalne Sejmu należy potwierdzić uczestnictwo w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa za pośrednictwem TUP do 12 maja 2011 r. W określonych sytuacjach można się również zgłaszać indywidualnie bezpośrednio na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , tel. 228283189, fax 228270751.

 

COMMONSPACE: Przetarg czy konkurs? - wybór należy do samorządu

E-mail Print PDF
There are no translations available.

W dniu 12 maja 2009 roku w Galerii Architektury w Katowicach (pod siedzibą naszego biura) odbyła się kolejna debata współorganizowana przez nasz Oddział. O poprzedniej debacie czytaj poniżej.

 

COMMONSPACE: Demokratyczne Katowice

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Commonspace

W środę 22 kwietnia 2009 o godz. 18:00 w Galerii Architektury SARP/ARCHIBARze, w Katowicach przy ul. Dyrekcyjnej 9 (na parterze pod siedzibą naszego Oddziału) odbyła się debata, współorganizowana przez nasz Oddział. Udział w niej wzięli:

  • Aleksandra Wasilkowska - architekt,
  • Krzysztof Nawratek - urbanista, teoretyk miasta,
  • Krzysztof Kafka - urbanista, planista, TUP Katowice.
Read more...
 


Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie