Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wydarzenia > Szkolenia
Szkolenia

Zapisy na kurs GIS

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Tylko do końca kwietnia 2011 roku przyjmowane są zgłoszenia na kurs podstawowy GIS (systemów informacji geograficznej), organizowany w ramach „Akademii GIS” prowadzonej przez katowicki Oddział TUP. Pozwoli on nauczyć się posługiwania komputerowymi programami GIS w planowaniu i profesjonalnych analizach. Odbiorcami szkolenia mają być praktycy, działający na rzecz jednostek administracyjnych województwa śląskiego: urbaniści, pracownicy wydziałów związanych z rozwojem przestrzennym, geodezją, dziedzictwem przyrodniczym i kulturowym. Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie na stronie Akademii GIS (www.akademiagis.pl) lub telefonicznie w katowickim Oddziale Towarzystwa Urbanistów Polskich. Dla członków Oddziału kurs jest bezpłatny. Pozostali uczestnicy również nie ponoszą kosztów o ile spełniają kryteria pracy na rzecz jednostek administracyjnych województwa śląskiego. Opis indywidualnej sytuacji w tym względzie należy podać w formularzu zgłoszenia w rubryce 'uwagi'.

Należy się pospieszyć, gdzyż zainteresowanie jest duże - w ciagu pierwszych 24 godzin zapisów obsadzono połowę dostępnych miejsc. Ostateczne kwalifikacja nastąpi po weryfikacji spełnienia kryteriów, ale koleność zgłoszeń będzie miała kluczowe znaczenie. O wynikach kwalifikacji wszyscy kandydaci zostaną powiadomieni mailem lub telefonicznie.

►►►formularz elektroniczny zgłoszenia na kurs

Read more...
 

Szkolenie - zrównoważone systemy transportowe

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Katowicki Oddział TUP zawarł porozumienie ze Śląskim Związkiem Gmin i Powiatów w sprawie wspólnej organizacji szkoleń z zakresu planowania przestrzennego. Pierwsze z cyklu szkoleń dotyczyć będzie zagadnień układu komunikacyjnego i zrównoważonych systemów transportowych w gminach. Odbędzie się ono w dniu 14 grudnia 2010 roku (wtorek), od godz. 10.00, w siedzibie TUP, Katowice ul. Dyrekcyjna 9.

Read more...
 


Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie