Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Search
Search Keyword: Total 5 results found.
Tag: Konferencja Ordering
(Oddział Warszawa)
Miasto Dostępne
There are no translations available.

KONFERENCJA Z CYKLU DOSTĘPNOŚĆ POLSKA

21 WRZEŚNIA 2016, POLITECHNIKA WARSZAWSKA

Zapraszamy na konferencję, której celem jest promocja działań na rzecz poprawy dostępności miast – przestrzeni publicznych i budynków. Jednym z kluczowych elementów, które mogą się do tego przyczynić jest odpowiednio prowadzony proces kształcenia w uczelniach wyższych, dający wiedzę i kompetencje przyszłym projektantom miast dostępnych – architektom, urbanistom i planistom. Konferencja ma służyć rozpoczęciu działań w kierunku wypracowania metod takiego nauczania. Istotnym rezultatem konferencji powinna być też wymiana informacji o stanie wiedzy, badań oraz o dobrych praktykach realizacyjnych w zakresie poprawy dostępności miast i projektowania uniwersalnego oraz zwrócenie uwagi architektów, urbanistów, planistów, inwestorów, samorządów i urzędników na ich rolę w budowaniu przestrzeni przyjaznych dla wszystkich.

Tags: Konferencja
Wednesday, 13 July 2016
(Oddział Warszawa)
There are no translations available.

Ukazała się publikacja z konferencji „Partycypacja społeczna w planowaniu przestrzennym” , zorganizowanej przez Oddział Warszawski Towarzystwa Urbanistów Polskich oraz Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m. st. Warszawy w dniu 6 maja 2014 r.

Tags: Konferencja
Thursday, 03 July 2014
(Oddział Warszawa)
There are no translations available.

W dniu 14 lutego 2013 w hotelu Westin odbędzie się I Konferencja Inwestycyjna Gmin Metropolii Warszawskiej „Miasto – Wizja – Warszawa. Podczas konferencji zostaną również wręczone nagrody „LIDERZY WZROSTU” dla najprężniej rozwijających się dzielnic i gmin metropolii warszawskiej.

Tags: Konferencja
Friday, 25 January 2013
(Oddział Warszawa)
There are no translations available.

W dniu 13.09.2011 r. w siedzibie Agory odbyła się konferencja pt. "Rewitalizacja terenów poprzemysłowych - znaczenie i wpływ na wymiar miasta i przemiany strukturalne w gospodarce" Towarzystwa Urbanistów Polskich, Stowarzyszenia Rozwoju Gospodarczego Gmin, Forum Rewitalizacji i Związku Miast Polskich .

więcej w Gazecie Stołecznej

Tags: Konferencja
Thursday, 15 September 2011
(Oddział Warszawa)
Relacja z Konferencji – Obszar Metropolitalny Warszawy
There are no translations available.

Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego, we współpracy ze Szkołą Główną Handlową oraz Oddziałem Warszawskim Towarzystwa Urbanistów Polskich, zorganizowało w dniu 13 czerwca 2011 roku w Warszawie konferencję poświęconą „Obszarowi  Metropolitalnemu  Warszawy”.

Tags: Konferencja
Tuesday, 23 August 2011

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie