Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Calendarium
Calendarium Print Email help
Previous month Previous day Next day Next month
See by year See by month See by week See Today Search Jump to month
"Mobilne miasto - wyzwaniem przyszłości" oraz "Telematyka systemów transportowych" Download as iCal file
Wednesday, 15 April 2015, 08:00
Hits : 633

Zapraszamy na Forum „Mobilne miasto – wyzwanie przyszłości” i XV Międzynarodową Konferencję „Telematyka Systemów Transportowych”, która odbędzie się w dniach 15 – 17 kwietnia 2015r. w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Głównym tematem Forum są uwarunkowania rozwoju i unowocześniania miejskich systemów transportowych, w tym funkcjonowanie instrumentów wsparcia podejmowanych w tym zakresie projektów. Mobilność miasta jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o jakości życia jego mieszkańców i sprawności jego gospodarki, jednocześnie jest to także jeden z najtrudniejszych problemów przed którymi stoją dziś polskie miasta.

W Forum – organizowanym przez Polską Izbę Gospodarczą Zaawansowanych Technologii i Polskie Stowarzyszenie Telematyki Transportu przy współpracy z Towarzystwem Urbanistów Polskich, Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji RP oraz Politechniką Wrocławską i Politechniką Śląską – zapowiedzieli swój udział przedstawiciele Komisji Europejskiej, Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Centrum Unijnych Projektów Transportowych, przedstawiciele zarządów wielu miast oraz uznani specjaliści miejskiej inżynierii transportowej, w tym także zagraniczni. Wydarzenie to będzie więc doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji nad doskonaleniem systemów transportowych miast i poprawą ich mobilności.

Pełną informację na temat Forum i konferencji oraz warunkach uczestnictwa opublikowano na stronie: http://mobilne-miasto-its.iztech.pl/

Location : Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej

Back

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie