Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Calendarium
Calendarium Print Email help
Previous month Previous day Next day Next month
See by year See by month See by week See Today Search Jump to month
Konferencja pt. "Smart Buildings & Smart Cities" Download as iCal file
Tuesday, 17 October 2017, 09:00 - 17:00
Hits : 799

Zapraszamy na konferencję pt. "Smart Buildings & Smart Cities", która odbędzie się 17 października br. (wtorek) w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Celem konferencji jest popularyzacja rozwiązań, które pomagają architektom, deweloperom, urbanistom, władzom samorządowym na przekształcanie miast w bardziej przyjazne miejsca życia i pracy. Podczas tegorocznej edycji przedstawione zostaną wizje zrównoważonych miast oraz polskie realizacje inwestycji, które wpisują się w definicję zrównoważonych i przyjaznych dla ludzi miast. Zaprezentowane zostaną również najnowsze rozwiązania dotyczące stworzenia zrównoważonego miejsca pracy - Smart Office.

"Podczas panelu dyskusyjnego będziemy rozmawiać o roli architektów, deweloperów i samorządowców w budowaniu zrównoważonych miast. Nasi eksperci będą również starali się znaleźć definicję pojęcia "zrównoważone biuro"" - mówi Elżbieta Wrzecionkowska, Dyrektor Cyklu Konferencji Green Warsaw Conferences. W ramach konferencji zostaną zorganizowane certyfikowane warsztaty: "Jak stworzyć przyjazne biuro?" z udziałem najlepszych ekspertów w Polsce.

Konferencje prowadzone w ramach cyklu Green Warsaw Conferences  pomagają przedstawicielom samorządów, developerom, firmom budowlanym wdrażać rozwiązania zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju skierowane na ograniczenie emisji CO.

Organizatorem cyklu konferencji Green Warsaw Conferences jest firma Edytor, która przy współpracy z anglojęzyczną  platformą  multimedialną The Warsaw Voice od kilku lat zajmuje się  edukacją  i popularyzowaniem wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju. Autorką programów  konferencji "Innowacyjna Gmina" oraz "Smart Buildings&Smart Cities" jest Elżbieta Wrzecionkowska, dziennikarka i publicystka przez wiele lat  związana z The Warsaw Voice, autorka raportów wielu publikacji dotyczących zagadnień  ekologii  i ochrony klimatu.

Konferencja jest bezpłatna.

Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zarejestrować się na warsztaty, należy dodać taką informację w formularzu zgłoszeniowym na konferencję w polu "dodatkowe informacje".

Szczegóły znajdują się w załączonym programie.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację lub potwierdzenie obecności.

Rejestracji można dokonać na stronie: www.greenwarsawconferences.org.pl/rejestracja.

Location : Centrum Nauki Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa
Contact : Karolina Parol, tel.: +48 721 922 500
konferencja

Back

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie