Zaproszenie na konferencję Jubileuszu Towarzystwa Urbanistów Polskich

Szanowne Koleżanki / Szanowni Koledzy z Towarzystwa Urbanistów Polskich

w bieżącym roku mija setna rocznica założenia Towarzystwa Urbanistów Polskich, która skłania do refleksji nad pracą dawnych i obecnych członków TUP na rzecz środowiska miejskiego, zawodowego i naukowego. Dla obecnego Zarządu krakowskiego oddziału TUP, rocznica stała się inspiracją do zorganizowania szeregu wydarzeń, w tym konferencji jubileuszowej poświęconej retrospekcji działalności TUP w Krakowie na tle zmieniających się uwarunkowań przestrzennych.

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Jubileuszu Towarzystwa Urbanistów Polskich pt. „100 lat Towarzystwa Urbanistów Polskich na tle przeobrażeń Krakowa” dnia 16 czerwca 2023 r., w godz. 9:00-17:00, w Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego w Pałacu Wielopolskich przy Placu Wszystkich Świętych 3/4 w Krakowie.

W załącznikach znajduje się plakat i program wydarzenia.Konferencja jest bezpłatna, ale niezbędna jest rejestracja za pomocą formularza, umieszczonego pod  adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2zuCyWStRKhKASexGxTFp_z-Z7rVHYQCvhwE2OaQ4YzhtFw/viewform?usp=share_link

Zarząd Krakowskiego Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich