You are currently viewing 4DD

4DD

Spotkajmy się! Zbliżające sie wielkimi krokami 4 Design Days to święto architektury i designu. Wnętrza Międzynarodowego Centrum Kongresowego po raz kolejny zamienią się w wielką arenę rozmów o architekturze, projektowaniu, nieruchomościach, rozwoju miast i zrównoważonym projektowaniu. Wśród prelegentów pojawią się znani i cenieni architekci i projektanci z Polski i zagranicy, inwestorzy, deweloperzy, producenci, władze miast oraz eksperci. W programie wydarzenia zaplanowano debaty, spotkania, wykłady, finały konkursów i uroczyste gale, a także atrakcje dla pasjonatów i miłośników designu.

Zachęcamy również do udziału w sesjach merytorycznych i wydarzeniach towarzyszących. Rejestracja trwa na stronie organizatora: https://www.4dd.pl/2024/pl/rejestracja,642.html

W szczególności polecamy poniższą sesję 27 stycznia 2024 r. o godz. 13.00-14.00

# MIASTO | Miasta dobre do życia

w sesji udział weźmie między innymi:

Katarzyna Ujma-Wąsowicz, prezeska Towarzystwa Urbanistów Polskich Oddziału Śląskiego

Dlaczego warto być na 4 DESIGN DAYS?

● Najnowsze trendy w architekturze i designie. Podczas 4 Design Days opowiedzą o nich najlepsi architekci i projektanci z Polski i zagranicy, najwięksi inwestorzy, deweloperzy, znani producenci, władze miast oraz cenieni eksperci.

● Networking. Istotną częścią wydarzenia jest proces nawiązywania kontaktów, dzielenia się pomysłami i doświadczeniami, a także budowania partnerstw biznesowych w rozmowach kuluarowych. Jest to szansa na rozwinięcie sieci kontaktów, które mogą prowadzić do inspirujących projektów i wzajemnych korzyści.

● Różnorodna strefa wystawiennicza. 4 Design Days obok części merytorycznej to również obecność i wystawa firm z branży wyposażenia wnętrz, designu i budownictwa.

Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszą prestiżowe konkursy Property Design Awardsi Dobry Design, a w czasie wieczornych gal nagrodzone zostają najlepsze budynki oraz wnętrza, a także nowe ikony polskiego designu i ich wyjątkowi twórcy.

POZNAJ AGENDĘ 4 DESIGN DAYS https://www.4dd.pl/2024/pl/design-days/sesje/

Do zobaczenia!”

Oznacz #4DD w swoich postach:

Facebook: https://www.facebook.com/4DesignDays | @4DesignDays

LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/4-design-days/ | @4 Design Days

Instagram: https://www.instagram.com/4designdays/ | @4designdays