Zaproszenie na spotkanie SPOTkaj Cafe

W imieniu koordynatorki projektu, kol. Martyny Nagórskiej, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu w formule SPOTkaj Cafe, które odbędzie się
15 lutego 2023 r., w środę, o godz. 18.00 w Fundacji RC, al. Grunwaldzka 5 w Gdańsku.

Temat spotkania: Mój jest ten kawałek podwórka! Jak rozmawiać z miastem o przestrzeni? vol. 2
Prowadząca: dr Justyna Wieczerzak – planistka przestrzenna i analityczka GIS od lat związana z samorządem, zarówno na poziomie regionalnym, jak i lokalnym. Członkini Komisji Rewizyjnej Oddziału w Gdańsku.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu DecydujMY! Zwiększanie wpływu Młodych i Dorosłych na życie w Gdańsku DecydujMY – Fundacja RC. Projekt finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Organizatorem spotkania jest Fundacja RC.

Więcej szczegółów na stronie: Mój jest ten kawałek podwórka! Jak rozmawiać z miastem o przestrzeni? vol. 2: GIS | SPOTkaj Cafe – Fundacja RC (wydarzenie nie będzie nagrywane ani transmitowane).

Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy: Formularz zgłoszeniowy na spotkanie: Mój jest ten kawałek podwórka! Jak rozmawiać z miastem o przestrzeni? vol. 2 (google.com) (liczba miejsc jest ograniczona).

Serdecznie zapraszamy!