Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
News
News

News » Oddział Lublin » Aktualności

Aktualności (2)RSS Feed

Results 1 - 2 of 2

1. Konkurs na prace dyplomowe
Oddział Lublin/Aktualności

Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Lublinie

serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w

KONKURSIE NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ

Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe licencjackie, inżynierskie i magisterskie, obronione w dowolnej uczelni z województwa lubelskiego i na dowolnym kierunku studiów lub w dowolnej uczelni spoza województwa lubelskiego w przypadku gdy tematyka pracy dyplomowej dotyczy terenu lub zagadnień związanych z województwem lubelskim.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu tematyka zgłaszanej pracy dyplomowej powinna się wpisywać w statutowe cele Towarzystwa Urbanistów Polskich, a więc wspierać działania na rzecz zagospodarowania przestrzennego kraju, poprzez badanie zagadnień z zakresu: zasad zrównoważonego rozwoju oraz ładu przestrzennego, ochrony i tworzenia wartości kulturowych, przyrodniczych i krajobrazowych, problemów rozwoju i integracji wspólnot i społeczności lokalnych oraz zaspokajania ich potrzeb,

Prace dyplomowe mogą być zgłaszane przez promotorów (promotor może zgłosić max. 2 prace), pod kierunkiem których były przygotowane, wyłącznie w formie elektronicznej na adres konkursu: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia 2019 r. Promotor zgłaszający pracę dyplomową do konkursu przygotowuje pismo przewodnie (wzrór pisma) i załącza zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu (wzór zgody). Na podany adres e-mail można także kierować wszelkie pytania dotyczące konkursu.

 

Patronat honorowy Konkursu

 

Sponsor Konkursu

Friday, 22 November 2019 | 30 hits
2. Zebranie Oddziału
Oddział Lublin/Aktualności

W imieniu Zarządu Towarzystwa Urbanistów Polskich – Oddział w Lublinie serdecznie zapraszamy na spotkanie członków oraz sympatyków Towarzystwa.

Głównym celem spotkania jest dyskusja nad kierunkiem prac oraz rozwoju i działań naszego Oddziału w najbliższej kadencji. Przedstawione zostaną wyniki wyborów  Walnego Zebrania Oddziału TUP w Lublinie oraz XVII Walnego Zjazdu Towarzystwa Urbanistów Polskich, który odbył się w dniach 12-13 września 20125 r. w Łodzi. Kolega Władysław Rawski przedstawi swoje wspomnienia z wycieczki do Stanów Zjednoczonych w pokazie pt. "Stany Zjednoczone oczami urbanisty"

Zebranie odbędzie się w sali konferencyjnej Wydziału Planowania Urzędu Miasta Lublin (sala 1206, XII piętro) przy ul. Wieniawskiej 14 w dniu 29.09.2015 r. o godz. 15:30. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności drogą mailową ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ) lub telefonicznie (602 589 682 lub 602 122 597).

Tuesday, 22 September 2015 | 1296 hitsPowered by AlphaContent 4.0.15 © 2005-2019 - All rights reserved

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie