Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
O nas > Historia Oddziału
Historia Oddziału

Biuletyn TUP Oddziału w Katowicach (1976)

E-mail Print PDF
There are no translations available.

TUP_1976◄◄◄ Biuletyn wydany z okazji 20-lecia katowickiego Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich, a w nim historia pierwszych 20 lat działalności Oddziału; wspomnienia osobiste niektórych członków Oddziału; fraszki i anegdoty; lista członków założycieli Oddziału w roku 1956; lista członków Oddziału w roku 1976.

 

Informator Wojewódzkiej Pracowni Urbanistycznej w Katowicach (1970)

E-mail Print PDF
There are no translations available.

WPU 1970◄◄◄ Informator Wydziału Architektury i Urbanistyki, wydanie specjalne z 1970 r., a w nim historia Wojewódzkiej Pracowni Urbanistycznej; wykaz jednostek organizacyjnych i urbanistycznych pracowni terenowych wraz z listą pracowników; zestawienie nagród i odznaczeń pracowników WPU za osiągnięcia twórcze, informacja o projekcie Leśnego Pasa Ochronnego GOP.

 

Informator Wojewódzkiej Pracowni Urbanistycznej w Katowicach (1965)

E-mail Print PDF
There are no translations available.

WPU 1965◄◄◄ Informator Wydziału Architektury i Urbanistyki, wydanie specjalne z 1965 r., a w nim list Przewodniczącego Prezydium WRN w Katowicach, gen. Jerzego Ziętka;historia pierwszych 10 lat działania Wojewódzkiej Pracowni Urbanistycznej (od 1955 roku); wykaz jednostek organizacyjnych i urbanistycznych pracowni terenowych wraz z listą pracowników; zestawienie nagród i odznaczeń pracowników WPU za osiągnięcia twórcze.

 


Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie