Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oddział Warszawa

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Oddziału Warszawskiego

Email Drukuj PDF

Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Warszawie zgodnie z postanowieniami statutu uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym naszego Oddziału, które odbędzie się dnia 21 kwietnia 2012r. (sobota) o godz.10,00 w BPRW, Warszawa, ul. Batorego 16 w sali konferencyjnej, I piętro.

Więcej…
 

Skąd Warszawa ma tlen?

Email Drukuj PDF

Jest ich dziewięć i dostarczają Warszawie świeże powietrze. Bez nich warszawiacy dusiliby się spalinami. Przynajmniej na papierze. W rzeczywistości mało kto wierzy w ich zbawczą moc. O czym mowa? O klinach nawietrzających miasto.

Więcej…
 

Konferencja Oddziału Warszawskiego Towarzystwa Urbanistów Polskich z okazji IV Kongresu Urbanistyki

Email Drukuj PDF

Dnia 23.03.2012 r. w Biurze Planowania Rozwoju Warszawy przy ul. Batorego 16, I p. odbędzie się Konferencja Oddziału Warszawskiego Towarzystwa Urbanistów Polskich z okazji IV Kongresu Urbanistyki.

Spotkanie poprowadzi Wojciech Mickiewicz - członek Zarządu O/W TUP

Program:

Więcej…
 

Aktualności dotyczące prac nad procedurami planistycznymi w Warszawie

Email Drukuj PDF

Stan na dzień  7 lutego  2012 r.

Projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego wykładane do publicznego wglądu

Więcej…
 

Kryteria zrównoważonego metabolizmu miejskiego w planowaniu rozwoju

Email Drukuj PDF

Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział Warszawski serdecznie zaprasza na spotkanie pt.Kryteria zrównoważonego metabolizmu miejskiego w planowaniu rozwoju, które odbędzie się w dniu 20 lutego 2012, poniedziałek o  godz. 14:00 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na ul. Wiśniowej (budynek „W”, sala 62).

Seminarium jest kolejnym z cyklu spotkań pt. „Zrównoważony metabolizm miejski w planowaniu przestrzennym, zorganizowanym wspólnie z Oddziałem Towarzystwa Urbanistów Polskich w Katowicach, Szkołą Główną Handlową – Katedrą Samorządu Terytorialnego i Gospodarki Lokalnej oraz Mazowieckim Biurem Planowania Regionalnego.

 

Dr Tomasz Sławiński

Prezes TUP OW

 


Strona 28 z 30

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie