Nowe władze Towarzystwa Urbanistów Polskich

środa, 09 lutego 2022 17:22 Tomasz Majda
Drukuj

5 lutego XIX Walny Zjazd Delegatów TUP wybrał wadze naczelne i Radę na kolejną kadencję.

Prezesem został wybrany Tomasz Majda

Do Zarządu Głównego wybrani zostali:
Bartosz Bartosiewicz z Oddziału w Łodzi
Małgorzata Bartyna-Zielińska z Oddziału we Wrocławiu
Maciej Borsa z Oddziału Śląskiego
Dariusz Brzozowski z Oddziału w Lublinie
Monika Gołąb-Korzeniowska z Oddziału w Krakowie
Joanna Grocholewska z Oddziału w Poznaniu
Dorota Kamrowska-Załuska z Oddziału w Gdańsku
Anna Pyziak z Oddziału Śląskiego
Paulina Sikorska z Oddziału w Warszawie
Tomasz Sławiński z Oddziału w Warszawie
Anna Tomczak z Oddziału w Łodzi
Katarzyna Ujma-Wąsowicz z Oddziału Śląskiego

Do Głównej Komisji Rewizyjnej wybrani zostali:
Bogusław Bogacz z Oddziału Śląskiego
Barbara Brylak-Szymczak z Oddziału w Lublinie
Maciej Nowak z Oddziału w Warszawie
Grażyna Ojrzyńska z Oddziału w Łodzi
Tomasz Woźniak z Oddziału w Krakowie

Do Sądu Koleżeńskiego wybrani zostali:
Grzegorz Buczek z Oddziału w Warszawie
Joanna Dziedzic-Bukowska z Oddziału w Warszawie
Maria Kawałko z Oddziału w Lublinie
Marcin Michalski z Oddziału we Wrocławiu
Joanna Sokołowska-Mostowiak z Oddziału Śląskiego

Do Rady TUP wybrani zostali:
Barbara Bartkowicz z Oddziału w Krakowie
Magdalena Belof z Oddziału we Wrocławiu
Michał Ciesielski z Oddziału we Wrocławiu
Bartosz Czarnecki z Oddziału w Białymstoku
Krzysztof Gasidło z Oddziału Śląskiego
Zbigniew Kamiński z Oddziału Śląskiego
Paweł Karpiński z Oddziału we Wrocławiu
Bartłomiej Kolipiński z Oddziału w Warszawie
Janusz Korzeń z Oddziału w Jeleniej Górze
Hanna Kowińska z Oddziału w Warszawie
Paulina Liszka z Oddziału w Krakowie
Piotr Lorens z Oddziału w Gdańsku
Tadeusz Markowski z Oddziału w Łodzi
Łukasz Medeksza z Oddziału we Wrocławiu
Łukasz Mikuła z Oddziału w Poznaniu
Małgorzata Mirecka z Oddziału w Warszawie
Danuta Mirowska-Walas z Oddziału w Łodzi
Zofia Piękoś z Oddziału Śląskiego
Jerzy Tokajuk w Oddziale w Białymstoku
Magdalena Szmytkowska z Oddziału w Gdańsku
Janusz Radziejowski z Oddziału w Warszawie
Maciej Siekierski z Oddziału w Szczecinie
Barbara Szulczewska z Oddziału w Warszawie