Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

XXVIII EDYCJA KONKURSU "MOJA WIELKOPOLSKA"

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Poznaniu ogłasza XXVIII edycję konkursu im. Lidii Wejchert "Moja Wielkopolska". Celem konkursu jest popularyzacja w środowiskach akademickich zagadnień planowania przestrzennego i urbanistyki, poszerzenie wiedzy o problemach planowania miejscowego i regionalnego Wielkopolski, uzyskanie opracowań i materiałów studialnych wnoszących nowe wartości do działalności planistycznej i realizacyjnej.

Konkurs ma charakter otwarty, ograniczony do dyplomantów roku akademickiego 2017/2018 wyższych uczelni w kraju i za granicą, autorów prac dyplomowych związanych z problematyką planowania przestrzennego województwa wielkopolskiego. Prace należy składać w dniach od 14 i 20 listopada 2018 r. zgodnie z regulaminem.

Konkurs został objęty potrójnym Patronatem Honorowym - Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka, Wojewody Wielkopolskiego Pana Zbigniewa Hoffmanna oraz Prezydenta Miasta Poznania Pana Jacka Jaśkowiaka.

Dla laureatów przewidywane są nagrody pieniężne i dyplomy.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 14 lutego 2019 r. podczas konferencji XII "Dzień Urbanisty" organizowanej w ramach targów "BUDMA 2019" na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin, a dodatkowych informacji udziela Sekretarz XXVIII edycji konkursu kol. Elżbieta Piotrowska.

Serdecznie zapraszamy!

 

Regulamin XXVIII edycji konkursu "Moja Wielkopolska"

Załącznik do regulaminu - formularz zgłoszeniowy

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie