You are currently viewing Zaproszenie na szkolenie pt. „WIELKA REFORMA PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO”

Zaproszenie na szkolenie pt. „WIELKA REFORMA PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO”

Szanowni Państwo,

Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Rzeszowie pragnie zaprosić na szkolenie w formie stacjonarnej pt. „Wielka reforma planowania przestrzennego” prowadzone przez prelegentów:

– Joanna Dziedzic-Bukowska – radca prawny, doktor nauk prawnych, właścicielka kancelarii specjalizującej się w procesie inwestycyjno-budowlanym z siedzibą w Warszawie, wykładowca w wyższej szkole, trener.

– Grzegorz Chojnacki – architekt, urbanista z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się
w przygotowywaniu dla gmin projektów planistycznych. Właściciel i główny projektant w pracowni urbanistyki
i architektury KANON.

Szkolenie odbędzie się 4 kwietnia 2024 r. w godzinach 10.00 – 15.30 w Centrum Szkoleniowo – Konferencyjnym ZODIAK przy ul. Mieszka I w Rzeszowie.

Podczas szkolenia oprócz przedstawienia znowelizowanych regulacji prawnych, które w większości zostały wprowadzone 24 września 2023 r. na mocy uchwalonej w dniu 7 lipca 2023 r. ustawy o zmianie ustawy
o planowaniu zagospodarowaniu przestrzennym oraz niektórych innych ustaw oraz nowych instrumentów kształtowania przestrzeni lokalnej, analizą objęte zostaną skutki wpływu tych regulacji na sytuację właścicieli gruntów oraz organów gmin. Atutem szkolenia jest przedstawienie nowych przepisów w sposób systemowy,
z jednoczesnym odniesieniem się do ich stosowania z perspektywy projektanta planu i prawnika
z doświadczeniem orzeczniczym w sądzie administracyjnym.

Szkolenie kierowane jest dla inwestorów, wszystkich osób związanych z procesem inwestycyjno-budowlanym, w tym właścicieli gruntów, pracowników urzędów miast i gmin, urbanistów, architektów, pracowników firm deweloperskich, zarządców nieruchomości, rzeczoznawców majątkowych, prawników.

Prezes
Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich
w Rzeszowie
Marta Jakowska

Formularz zgłoszeniowy: kliknij tutaj